Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Telemārketinga speciālisti/-es

CV MARKET klients

Darba apraksts

Kur Darba pienākumos būs sadarbības organizēšana ar esošajiem uzņēmuma klientiem, kā arī jaunu sadarbības partneru piesaiste par informācijas un reklāmas izvietošanu mēdijos. Ikdienas darba pienākumos būs kvalitatīva komunikācija pa telefonu ar jaunajiem un esošajiem klientiem, lai nodrošinātu pakalpojumu pārdošanu.

Prasības kandidātiem

Mēs sagaidām pozitīvus cilvēkus, ar motivāciju strādāt ar klientiem un dibināt jaunus kontaktus, pilnveidojot savas profesionālās kompetences. Mēs vēlamies, lai mūsu jaunie darbinieki būtu pozitīvi domājoši, komunikabli un ar vēlmi pilnveidot sevi strādājot lielā, stabilā un profesionālā komandā.

Mēs piedāvājam augsta līmeņa pārdošanas apmācības, draudzīgu un profesionālu komandu, izaugsmes iespējas, kā arī iespēju strādāt sev piemērotā režīmā un pēc individuālā plāna. Mūsu uzņēmums piedāvā stabilu pamata algu, motivējošu premiālo sistēmu un darbam nepieciešamos līdzekļus (kompensācijas).

Cita informācija

Mēs gaidām jūsu CV uz:

SIA I-Work Latvia
Tērbatas iela 32,
Rīga, LV-1011,
Tālrunis uzziņām: 67278807, 26661763
E-pasts: ilze.grigorjeva@i-work.lv

Darba sludinājuma numurs
#63594

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2011. gada 12. oktobris
Ievadīts:
2011. gada 20. septembris

I-Work klients ir viens no vadošajiem uzņēmumiem uzziņu un mediju tirgū, aicina patstāvīgā darbā

Skatīt visu