Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Telpaugu nodaļas vadītājs/-a

Darba apraksts

  • Sadarbība ar pastāvīgajiem klientiem;
  • Pasūtījumu pieņemšana no pastāvīgajiem klientiem gan telefoniski, gan elektroniski;
  • Pasūtījumu atlikšana interneta noliktavā;
  • Pastāvīgo klientu apkalpošana noliktavā aktīvajās pārdošanas dienās (trešdiena un sestdiena)
  • Aktīva pārdošanas procesa attīstīšana;
  • Jaunu klientu piesaiste un iekļaušana piegādes procesos;
  • Telpaugu noliktavas darba koordinēšana (ir pakļauti darbinieki)

Prasības kandidātiem

  • Izcilas pārdevēja spējas;
  • Labas datorprasmes lietotāja līmenī;
  • Prasme lietot angļu valodu mutvārdos un rakstiski (vēlama flāmu valoda);
  • Iniciatīva un pašdisciplīna darbā;
  • Priekšrocības pretendentiem ar zināšanām par telpaugiem

  • Iespēju pierādīt sevi un attīstīt savas personīgās prasmes un spējas;
  • Veidot un radoši attīstīt pārdošanu telpaugu nodaļā;
  • Dinamisku un aktīvu darba vidi;
  • Izaugsmes iespējas;
  • Labu darba samaksu par labi padarītu darbu;
  • Darbam nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu;
  • Draudzīga kolektīva atbalstu;

Lai pieteiktos, sūti CV ar foto un pieteikumu uz vakance(at)zieduekspresis.lv
Atbildēsim otrās kārtas pretendentiem 2-3 nedēļu laikā, aicinot uz darba interviju pie mums- Rīgā, Buļļu ielā 43/45.
Neskaidrību gadījumā zvani mūsu biroja administratorei Agnesei pa tālruni 67804950.

Darba sludinājuma numurs
#132520

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2012. gada 12. novembris
Ievadīts:
2012. gada 29. oktobris

Viens no vadošajiem uzņēmumiem nozarē, ziedu un telpaugu tirdzniecībā,
“Ziedu ekspresis”