Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Teritorijas nomas speciālists/ -e

CV MARKET klients

Darba apraksts

* Pārzināt visus lidostas teritorijā esošos iznomājamos nekustamos īpašumus (zemi, ēkas, telpas).
* Sagatavot, pārbaudīt un noformēt parakstīšanai nomas, koncesijas un citus līgumus, kā arī kontrolēt to izpildi.
* Veikt nekustamo īpašumu tirgus analīzi.
* Sniegt priekšlikumus par neaviācijas ieņēmumu palielināšanu.
* Uzturēt un veicināt sadarbību ar uzņēmuma sadarbības partneriem (nomniekiem, koncesionāriem u.c.).
* Piedalīties lidostas teritorijas attīstības plānu izstrādē un nekustamo īpašumu konkursu organizācijā par nekustamo īpašumu nomas tiesībām.

Prasības kandidātiem

* Augstākā izglītība (vēlams būvniecībā vai tiesību zinātnēs).
* Teicamas latviešu, angļu un krievu valodas prasmes.
* Prasme strādāt ar datoru: MS Office, Internet Explorer; vēlams MicroStation.
* Vēlama darba pieredze nekustamo īpašumu jomā.
* Labas projektu vadīšanas un prezentācijas prasmes, spēja argumentēt, precizitāte, iemaņas orientēties kartogrāfiskos materiālos, ēku un telpu plānos.

Darba laiks: P.-C.8-17; Pk.8-16
Darba vieta: Lidosta „Rīga”

Uzņēmums piedāvā

* Interesantu darbu mūsdienīgā un augošā uzņēmumā.
* Vērtīgu darba pieredzi.
* Sociālās garantijas, stabilu atalgojumu un daudzpusīgu labumu sistēmu.

Cita informācija

Pretendentus lūdzam pieteikties līdz š.g. 16.jūnijam, sūtot sacu CV un pieteikuma vēstuli ar norādi "Teritorijas nomas speciālists/ -e":

pa e-pastu – v.andruce@riga-airport.com
pa pastu - Lidosta “Rīga” 10/1, Mārupes pag., Rīgas raj., LV 1053, Latvija;
pa faksu – 7211767;

Ja līdz 2008.gada 20.jūnijam pretendents nesaņem atbildi, tas nozīmē, ka viņš attiecīgo atlases kārtu nav izturējis.

Darba sludinājuma numurs
#43704

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 17. jūnijs
Ievadīts:
2008. gada 9. jūnijs

Piedāvājam interesantu darbu augošā uzņēmumā, profesionālās izaugsmes un apmācības iespējas.

Skatīt visu