2023-04-13 14:47:21

Testētājs

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

• Piedalīties dizaina izstrādes pārrunās un testa piemēru veidošanā;
• Testa piemēru šablonu izveide un noformēšana;
• Testēšanas dokumentācijas uzturēšana atbilstoši standartiem;
• Pēc iespējas pievienot automatizētās testēšanas funkcijas;
• Kvalitātes un funkcionalitātes pārbaude- web aplikācijām, back-end servisiem un web servisiem;
• Testu analizēšana;
• Atskaišu sniegšana izstrādātājiem un testēšanas vadītājam;
• Regresijas un integrācijas testu izveide un izpilde;
• Uzņemties atbildību par gala produkta kvalitāti.

Prasības kandidātiem

• Augstākā izglītība sfērā, kas ir saistīta ar datorzinātnēm;
• 2+ gadu pieredze testētāja amatā;
• Prasme rakstīt PowerShell vai citās skriptu valodās;
• SQL iemaņas;
• Pieredze testēšanā strādājot ar vairākām platformām- backend, Web un mobilajām sistēmām;
• Pieredze darbā ar dažādām projektu vadības metodoloģijām un atbalsta tehnikām (Agile, Test Driven Development, Continuous Integration Processes), packaged sistēmu implementācija, kā arī tradicionālo uz specifikācijām orientētas pieeju pārzināšana;
• Pieredze testēšanas rezultātu dokumentācijā;
• Sapratne par funkcionālu, visaptverošu testētāja darba specifiku, kā arī sistēmu un regresijas testu izpildi.
Vēlams:
• ISTQB (International Software Testing Qualification Board) sertifikāts;
• Pieredze un zināšanas par automatizētiem testiem un platformām;
• Pieredze darbā ar Cucumber automatizēto testu framework (Calabash Automatizēto testu Funkcionalitātes pārbaude priekš Androīda un iOS operētājsistēmām, balstoties uz Cucumber);
• Testēšana liela uzņēmuma vidē.

• Darbu stabilā un konkurētspējīgā pasaules līmeņa IT kompānijā;
• Iespēju strādāt pie globāla mēroga projektiem, izmantojot jaunākās tehnoloģijas;
• Profesionālu un entuziastisku darba vidi;
• Profesionālās un personīgās attīstības iespējas;
• Konkurētspējīgu darba atalgojumu, veselības apdrošināšanu, sociālās garantijas.