Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Testu inženieris

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • Dažādu sistēmu un lietojumprogrammu testēšana, testpiemēru un testa aplikāciju izstrādāšana

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība - pabeigta vai nepabeigta (vismaz divu kursu apjomā)

  • Pieredze dažādu tipu testu izstrādē un veikšanā

  • Pieredze dažādu OS, RDBMS un client-server sistēmu lietošanā

  • Pieredze e-commerce lietojumprogrammu lietošanā

  • Vēlama pieredze dažādu sistēmu uzstādīšanā dažādos drošības modeļos

  • Vēlama pieredze Internet tehnoloģiju lietošanā (tajā skaitā HTML, JSP, Servlets, JavaScript), kā arī dažādu ar Web saistīto serveru konfigurēšanā/administrēšanā

  • Vēlama pieredze dažādās skriptēšanas valodās

  • Vēlamas latviešu valodas zināšanas

  • Ļoti labas angļu valodas zināšanas

Piedāvājam konkurētspējīgu atalgojumu, lieliskas karjeras iespējas un citus benefitus

Cita informācija

Pieteikumu, lūdzu, sūtiet uz e-pastu jobs@exigengroup.lv.

Darba sludinājuma numurs
#10964