2023-04-13 14:47:21

Tiek meklēti viesnīcas darbinieki – Darbinieki bārā/Viesmīļi/Animatori/Istabenes

CVMarket.lv klients
450 - 850 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Mūsu 5 zvaigžņu viesnīcas Grieķijā un Kiprā, ar daudzu gadu pieredzi, sniedzot vislabāko klientu apkalpošanu visiem saviem viesiem zem karstās saules Vidusjūrā, ar skaistu kristāla dzidru ūdeni un lieliskām pludmalēm, meklē darbiniekus prestižās viesnīcās Grieķijā un Kiprā. Ieinteresētie jaunie un talantīgie kandidāti, ar vai bez pieredzes, varēs strādāt Grieķijas vai Kipras viesnīcās vasarā no 4-8 mēnešiem.

Veiksmīgākajiem kandidātiem būs jāveic darba pienākumi – jāapkalpo viesi, jātīra galdi, jābūt pieklājīgiem un atsaucīgiem, un jāsniedz viesiem neaizmirstamas brīvdienas.

Kandidātiem jāpārzina Angļu valoda vismaz sarunvalodas līmenī. Visas citas valodas tiks uzskatītas par priekšrocību. Viesnīca tevi apmācīs, lai tu spētu pilnvērtīgi veikt darba pienākumus, bezmaksas ēdināšana un bezmaksas dzīves vieta.
Alga, kuru tu saņemsi, būs no 450 līdz 850 eiro mēnesī neto, atkarībā no tavas iepriekšējās pieredzes.

Mēs piedāvājam darbu – Protaras, Ayia Napa, Limassol, Nikosija, Pafa, Roda, Krēta, Zante, Kas un Kipra.

Ja tu esi students un nevari doties uz visu vasaru, tu vari pieteikties mūsu studentu programmai.

Tu strādāsi 6 dienas nedēļā, 8 stundas dienā un tava apmešanās vieta būs netālu no viesnīcas, kur tu vari palikt ar savu draugu, kurš brauks tev līdzi. Erasmus studenti tiek laipni aicināti.

Please, send your CV in English.