2023-04-13 14:47:21

Tiesu eksperts/-e

CVMarket.lv klients
720 - 1160 €/mēn. Bruto

Darba apraksts

Valsts tiesu ekspertīžu birojs aicina darbā Tehnisko ekspertīžu departamenta tiesu ekpertu ceļu satiksmes negadījumu izpētes specialitātē.

Prasības pretendentam/-ei:

  • otrā līmeņa augstākā izglītība vai pēdējā kursa students/-e inženierzinātnē (automobiļu transports);
  • teicamas latviešu valodas zināšanas;
  • prasme rakstīt lietišķā valodā, ievērojot pareizrakstību un terminoloģiju;
  • prasme rakstiski un mutiski atbildēt uz jautājumiem, sniedzot ar pētījuma rezultātiem pamatotas atbildes;
  • prasme veidot iespējami vienkāršu, skaidru un nepārprotami uztveramu tekstu;
  • labas zināšanas angļu un krievu valodā;
  • prasme strādāt ar datoru (Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint);
  • augsta atbildības izjūta, spēja analītiski domāt, precizitāte darba uzdevumu izpildē;
  • labas komunikācijas, argumentācijas un sadarbības prasmes;
  • spēja strādāt individuāli un komandā;
  • nav attiecināmi Tiesu ekspertu likuma 6. panta trešajā daļā noteiktie ierobežojumi.

Galvenie veicamie pienākumi tiesu eksperta amatā:

  • veikt ekspertīzes ceļu satiksmes negadījumu izpētes specialitātē;
  • sagatavot eksperta atzinumus un citus dokumentus atbilstoši spēkā esošo normatīvo aktu prasībām;
  • sniegt rakstiskas un mutiskas konsultācijas savas kompetences ietvaros.

Ja tiesu eksperta pretendentam/-ei nav Tiesu eksperta likuma kārtībā iegūts tiesu eksperta sertifikāts ceļu satiksmes negadījumu izpētes specialitātē, mēs nodrošinām apmācību attiecīgajā specialitātē.

Piedāvājam:

  • mēnešalgu tiesu eksperta amatā no 960,- EUR līdz 1160,- EUR (apmācības laikā 720,- EUR, ja nav tiesu eksperta sertifikāts);
  • motivējošu bonusu sistēmu atbilstoši sasniegtajiem darba rezultātiem;
  • profesionālās izaugsmes un attīstības iespējas;
  • iespēju veikt zinātniski pētniecisko darbu, izmantojot iestādes iekārtas;
  • sociālās garantijas:

- veselības apdrošināšana tiesu ekspertam, kurš ieguvis tiesu eksperta sertifikātu;

- ikgadējais apmaksātais atvaļinājums – 28 kalendāra dienas;

- papildatvaļinājums – ne mazāk kā 5 darba dienas par ikgadējo novērtējumu;

- speciālo medicīniski optisko redzes korekcijas līdzekļu (briļļu, lēcu) iegādes izdevumu kompensēšana vienreiz trijos gados 150,- EUR apmērā;

- atvaļinājuma pabalsts līdz 50 procentiem no mēnešalgas.

Motivētu pieteikuma vēstuli, profesionālās pieredzes aprakstu (CV) un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas iesniegt līdz 2020. gada 23. oktobrim.

Plašāka informācija par Valsts tiesu ekspertīžu biroja darbību atrodama biroja mājaslapā www.vteb.gov.lv.

Jūsu pieteikumā norādītie personas dati tiks izmantoti tikai atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai.