TIKŠANĀS AR NĪDERLANDES DARBA DEVĒJU RĪGĀ

OXY HR, SIA
Rīga

Darba apraksts

TIKŠANĀS AR NĪDERLANDES DARBA DEVĒJU RĪGĀ  OXY HR BIROJĀ

FEBRUĀRA VIDŪ (15.02.-17.02.)

  Uz tikšanos/intervijām tiek aicināti visi interesenti ar vai bez iepriekšējas darba pieredzes

Piedāvātās vakances:

  • žalūziju rūpnīcā
  • Koka kastu un palešu rūpnīcā
  • Pārtikas produktu noliktavās, dažādos departamentos
  • Betonēšanas darbi

Darba samaksa:

  • 11,50 līdz 12,50 eiro stundā, atkarībā no departamenta (ražošana, noliktavas)
  • no 14,53 eiro stundā betonēšanas darbos
  • Tiek maksātas arī piemaksas par maiņu darbu u.c. bonusi
  • Tikai oficiāls darbs

Prasības kandidātiem

Prasības:

  • Vēlme strādāt ilgtermiņa darbu
  • Labas angļu valodas zināšanas
  • Pozitīva attieksme pret darba devēju un kolēģiem
  • Eiropas Savienības pilsonība

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam:

  • Darba vietas atrodas pie Eindhovenas (Veghel, Best pilsētās)
  • Apmācības darbu uzsākot
  • Darba līgums tiek slēgts ar darba devēju Nīderlandē
  • Visas sociālās garantijas
  • Alga katru nedēļu
  • Apmaksāts atvaļinājums 1 mēnesis gadā, kuru var sadalīt pa nedēļām vai dienām
  • Labi dzīvošanas apstākļi un veselības apdrošināšana
  • Dzīvesvietas izmaksas 95 eur/nedēļā par vienvietīgu istabu
  • Dzīvesvietas izmaksas 85 eur/nedēļā par vietu divvietīgā istabā
  • Atbalstu darbā iekārtošanās procesā un visu nodarbinātības laiku (sagaidīšana, BSN numura kārtošana)
  • Aviobiļete vai degviela ceļā no Latvijas uz Nīderlandi diemžēl netiek apmaksāta

 Pieteikties uz tikšanos klātienē var sūtot CV angļu valodā

Intervijas norisināsies Tērbatas ielā 74 A, Rīgā, ievērojot visus epidemioloģiskās drošibas pasākumus.

Tikšanās norisināsies ar pierakstiem, par datumu un laiku informēsim katru kandidātu atsevišķi.

Esi viens no pirmajiem 10 kandidātiem!

Tu varēsi pieteikties vakancei nākošajā lapā.

Darba sludinājuma numurs
#1241266