2023-04-13 14:47:21

TIRDZNIECĪBAS ADMINISTRATORS/-E

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Viens no Baltijas vadošajiem autopreču vairumtirdzniecības uzņēmumiem, ar 20 gadu pieredzi Baltijas autopreču tirgū, GETZ NORDIC aicina darbā Tirdzniecības administratoru/-i. Darba pienākumi: • Pasūtījumu noformēšana un korekta ievade grāmatvedības uzskaites sistēmā; • Sadarbība ar uzņēmuma noliktavu, ar mērķi nodrošināt savlaicīgas pasūtījumu piegādes, uzņēmuma klientiem; • Komunikācija ar uzņēmuma klientiem.

Prasības kandidātiem

• Komunikabilitāte un precizitāte;
• Lieliskas iemaņas darbam ar datoru un izpratne par grāmatvedības sistēmu darbu;
• Interese par auto lietām;
• Latviešu valodas un, vismaz, vēl vienas svešvalodas zināšanas.

• Kvalifikācijai un darba tirgum atbilstošu atalgojumu; • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu; • Darbu stabilā uzņēmumā, draudzīgu vidi un ērtus darba apstākļus; • Izaugsmes un apmācību iespējas; • Piemaksas un bonusus, atkarībā no individuālajiem darba rezultātiem. Darba vieta: tuvā Pārdaugava, Mūkusalas Krūzes iela. Informācija par uzņēmumu: www.getz.lv Īsu pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt līdz 15. jūnijam, ar norādi "Tirdzniecības administrators". Mēs, kā sociāli atbildīgs uzņēmums, esam ieinteresēti uz pozitīvu, ilgstošu un stabilu darba attiecību veidošanu, darbiniekiem nodrošinot gan izaugsmes iespējas, gan stabilu un motivējošu darba vidi, gan konkurētspējīgu atalgojumu. To apliecina uzņēmuma zemā darbinieku rotācija, kā arī fakts, ka lielākā daļa pašreizējo darbinieku ir profesionāli auguši uzņēmuma iekšienē, paaugstinot savu kvalifikāciju un veidojot savu profesionālo karjeru Getz Nordic. Ja šobrīd vēl nejūtaties kā labākais tirdzniecības administrators, tad pie mums par šādu kļūsiet! Piesakoties vakancei, kandidāts piekrīt savu personas datu apstrādei un uzglabāšanai GETZ NORDIC, SIA, reģistrācijas numurs 40003251570, juridiskā adrese Dēļu iela 4, Rīga, LV-1004, tālrunis 67612345 personāla atlases vajadzībām. Datu glabāšanas termiņš – 6 (seši) mēneši pēc vakances izsludināšanas. Bez kandidāta piekrišanas, personas dati netiks izplatīti trešajām personām. Kandidātam ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei, nosūtot iesniegumu GETZ NORDIC, SIA pa pastu, uz adresi Dēļu iela 4, Rīga, LV-1004, vai nosūtot to elektroniski uz e-pasta adresi. Atsaucot piekrišanu personas datu apstrādei, kandidāts vairs nepiedalās konkursā uz izsludināto vakanci. Piesakoties konkursam, lūdzam pieteikumā papildus norādīt, vai piekrītat piedāvājumu saņemšanai arī uz citām GETZ NORDIC, SIA vakancēm un savu personas datu uzglabāšanai GETZ NORDIC, SIA datu bāzē uz ilgāku termiņu – 2 (divi) gadi – ar mērķi tos izmantot arī citos GETZ NORDIC, SIA personāla atlases konkursos. Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".