Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Darbs no mājām

Tirdzniecības aģents/-e

CVMarket.lv klients
Rīga, darbs no mājām

Darba apraksts

G-Energy un Gazpromneft pārstāvis, izplatītājs Latvijā – SIA “Samalin” aicina darbā pārdošanas speciālistu/tirdzniecības menedžeri

Tavi galvenie pienākumi būs:

  • Piesaistīt uzņēmumam jaunus klientus, uzturēt un kāpināt tirdzniecības apjomus ar jau esošajiem klientiem;
  • Klientu vajadzību izzināšana, piedāvājuma sagatavošana;
  • Produkta tehnisko parametru pārzināšana, orientēšanās;
  • Sekot tirgus situācijai un tendencēm;
  • Klientu apmeklēšana, pārdošanas procesa nodrošināšana, pasūtījumu pieņemšana;
  • Darījuma noslēgšana (pasūtījums, līgums u.c.);

Prasības kandidātiem:

  • Sekmīga pieredze pārdošanā (motoreļļu un smērvielu segmentā tiks uzskatīta par priekšrocību);
  • Labas komunikācijas prasmes latviešu un krievu valodās;
  • Izpratne par patērētāju uzvedību tirgū un produkta iegādes parametriem;
  • Spēja analizēt klienta prasības un sagatavot tām atbilstošu piedāvājumu;
  • Darba organizācijas prasmes un analītiska domāšana;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība;
  • Vēlme strādāt un pilnveidoties;

Uzņēmums piedāvā:

  • Stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu nozarē;
  • Neierobežotas piemaksas, atbilstoši darba rezultātiem;
  • Auto un visu nepieciešamo darba uzdevumu veikšanai;
  • Apmācības un izaugsmes iespējas;
  • Atsaucīgu un pretīmnākošu kolektīvu;

 zvanīt pa tel. 29717227.

Pateicamies visiem pretendentiem, bet lūdzam ņemt vērā, ka par rezultātiem informēsim tikai uz darba interviju uzaicinātos kandidātus.

Prasības kandidātiem

  • Vēlme strādāt un pilnveidoties

Darba sludinājuma numurs
#210429