Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tirdzniecības aģents/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Darbs ar patstāvīgajiem klientiem Rīgā, Latgalē un Vidzemē.

  • Esošo un jauno produktu aktīva tirdzniecība.

  • Kvalitatīva uzņēmuma interešu pārstāvniecība uzticētajos reģionos.

Prasības kandidātiem

  • labas latviešu un krievu valodu zināšanas;

  • labas prezentēšanas un pārliecināšanas spējas;

  • pieredze līdzīgā darbā un aktīvajā pārdošanā;

  • komunikabilitāte;

  • spēja strādāt radoši un patstāvīgi organizēt savu darbu;

  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

  • Konkuretspējigu atalgojumu un iespēju to palielināt atbilstoši padarītajam.
  • Intensīvu, radošu, atbildīgu un perspektīvu darbu dinamiskā komandā.
  • Izaugsmes un apmācību iespējas.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#206432

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: Līdz 1000 €/mēn Pēc nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 10. jūnijs
Ievadīts:
2020. gada 12. maijs

Uzņēmums "Vengo" dibināts 1995. gadā. SIA "Vengo" ir liels vairumtirdzniecības, loģistikas un ražošanas uzņēmums, kurš nodarbojas ar nepārtikas un pārtikas preču tirdzniecību Baltijas, Skandināvijas, Polijas, Vācijas un Krievijas tirgū.

Skatīt visu