Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citi jauni darba piedāvājumi tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tirdzniecības aģents

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 133840

Darba sludinājuma numurs

133840

Darba apraksts

Jaunu klientu meklēšana un piesaistīšana Liepājas reģionā;
Klientu konsultēšana par uzņēmuma piedāvāto produkciju;
Attiecību uzturēšana ar esošajiem klientiem;

Prasības kandidātiem

Pieredze strādājot kā tirdzniecības pārstāvim jeb aģentam vismaz vienu gadu;
B kategorijas autovadītāja apliecība;
Labas latviešu un krievu valodas zināšanas.
Labas komunikācijas un pārliecināšanas spējas;
Vēlme sasniegt arvien augstākus mērķus, mācīties un augt;
Prasme strādāt ar klientiem un saprasties ar cilvēkiem.

Darbam nepieciešamos resursus (jauns auto, telefons, planšetdators utt.).;
Dinamisku un interesantu darba vidi;
Konkurētspējīgu, motivējošu atalgojumu un izaugsmes iespējas.

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Liepāja
Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2012. gada 28. decembris
Ievadīts:
2012. gada 13. decembris

Enjoy Recruitment Klients, uzņēmums, kurš nodarbojas ar preču izplatīšanu un tirdzniecību, meklē Tirdzniecības aģentu.