Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

TIRDZNIECĪBAS AĢENTS

CV MARKET klients
Liepāja

Darba apraksts

Jaunu klientu meklēšana un piesaistīšana Liepājas reģionā;
Klientu konsultēšana par uzņēmuma piedāvāto produkciju;
Attiecību uzturēšana ar esošajiem klientiem;

Prasības kandidātiem

Pieredze strādājot kā tirdzniecības pārstāvim jeb aģentam vismaz vienu gadu;
B kategorijas autovadītāja apliecība;
Labas latviešu un krievu valodas zināšanas.
Labas komunikācijas un pārliecināšanas spējas;
Vēlme sasniegt arvien augstākus mērķus, mācīties un augt;
Prasme strādāt ar klientiem un saprasties ar cilvēkiem.

Darbam nepieciešamos resursus (jauns auto, telefons, planšetdators utt.).;
Dinamisku un interesantu darba vidi;
Konkurētspējīgu, motivējošu atalgojumu un izaugsmes iespējas.

Cita informācija

Mēs informēsim tikai atbilstošos kandidātus.

Darba sludinājuma numurs
#133859

Atrašanās vieta:
Liepāja
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 14. janvāris
Ievadīts:
2012. gada 14. decembris

Enjoy Recruitment Klients, uzņēmums, kurš nodarbojas ar preču izplatīšanu un tirdzniecību, meklē Tirdzniecības aģentu.

Skatīt visu