Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tirdzniecības aģents

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Interneta mājas lapu pārdošanas aģenta uzdevums ir, strādājot ar datu bāzēm, atlasīt potenciālos klientus, sekojoši sazināties ar tiem un piedāvāt iegādei uzņēmuma RIDemo izstrādāto RINET Interneta mājas lapu sistēmu.
Darbā ir jāizmanto uzņēmuma dators, personīgais auto, kura ekspluatācijas izdevumi tiek apmaksāti.

Prasības kandidātiem

Pārdošanas prasme*
Prasme prezentēt un pārliecināt*
Interese par Informācijas tehnoloģijām un Internet iespējām

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam darbu Interneta lapu tirdzniecības aģentam.

Cita informācija

Lūdzu sūtīt CV uz sekojošu e-pasta adresi: demo@ri.lv vai arī zvanīt pa tālruni 7378155

Darba sludinājuma numurs
#8937