Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citi jauni darba piedāvājumi tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tirdzniecības centru vadītājs/-a

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 185815

Darba sludinājuma numurs

185815

Darba apraksts

• Plānot, organizēt un vadīt tirdzniecības centru darbību un ikdienas procesus.
• Izveidot un nodrošināt tirdzniecības centru budžeta izpildi un kontroli.
• Nodrošināt ēku pārvaldīšanu un apsaimniekošanu, ar mērķi sniegt klientiem un tirdzniecības telpu nomniekiem, augsta līmeņa pakalpojumus.
• Ar īpašumu tehnisko apsaimniekošanu saistīto jautājumu risināšana, kā arī ikdienas komunikācija ar nomniekiem ikdienas jautājumu risināšanā.
• Apsaimniekošanas informācijas datu apkopošana un uzturēšana.
• Nodrošināt tirdzniecības centru atbilstību zīmola koncepta prasībām, atbildēt par vizuālo noformējumu un mārketinga aktivitātēm.
• Sadarbībā ar kolēģiem nodrošināt tirdzniecības centru un citu komercplatību iznomāšanu.
• Ierosināt un ieviest jaunus procesus tirdzniecības centru darbības uzlabošanai, konkurētspējas palielināšanai klientu un nomnieku piesaistei.
• Kontrolēt nomnieku iekšējās kārtības noteikumu ievērošanu, ikmēneša atskaišu sagatavošana uzņēmuma valdei.
• Regulāri apkopot informāciju par tirgu (konkurentiem, partneriem, potenciālajiem klientiem u.c.).
• Gatavot informāciju un atskaites vadības sapulcēm.

Prasības kandidātiem

• Uz rezultātiem orientētai spēcīgai, nobriedušai personai ar uzņēmēja-līdera domāšanu.
• Spējai vadīt, attīstīt t/c atbilstoši noteiktiem plāniem.
• Prasmei veidot pozitīvu attieksmi starp kolektīvu un sadarbības partneriem.
• Labām saskarsmes, prezentācijas un argumentācijas prasmēm.
• Prasmei plānot un organizēt savus un komandas darbus un drosmei pieņemt svarīgus lēmumus.
• Spējai ātri reaģēt neordinārās situācijās.
• Teicamām latviešu un krievu valodas zināšanām, vēlams angļu valodas zināšanām.
• B kategorijas autovadītāja apliecība.

• Dinamisku un izaicinājumiem pilnu darbu ar lielisku iespēju realizēt sevi;
• Atbalstu ideju realizēšanā un pārmaiņu vadībā.
• Konkurētspējīgu atalgojumu un bonusu sistēmu, balstītu uz sasniegumiem un darba rezultātiem.
• Resursus, kas palīdzes sasniegt savus mērķus – mobilo telefonu, mūsdienīgu tehnisko nodrošinājumu.
• Apmācības kvalifikācijas celšanai.
• Bezmaksas autostāvvieta.

Ja uzskati, ka esi labākais vadītājs, kas prot sasniegt uzstādītos mērķus, tad sūti CV un motivācijas vēstuli.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 10. augusts
Ievadīts:
2018. gada 12. jūlijs

SIA Marno J jau vairāk kā 15 gadus sekmīgi darbojas NĪ projektu attīstīšanā un pārvaldīšanā starp kuriem ir 8 tirdzniecības centri Rīgā un dažādos Latvijas reģionos.
Aicinām pievienoties mūsu komandai pieredzējušu un profesionālu tirdzniecības centru vadītāju.