Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

TIRDZNIECĪBAS DIREKTORS/-E

CVMarket.lv klients
Liepāja

Darba apraksts

Uzņēmums “Scan-Plast Latvia” LSEZ SIA (dibināts 1997. gadā), kurš ir īpaši specializējies kompozītmateriālu izstrādājumu un būvkonstrukciju ražošanā un tirdzniecībā, aicina darbā TIRDZNIECĪBAS DIREKTORU. Ja Tevi aizrauj dinamisks darbs, esi enerģisks, tendēts uz panākumiem, un Tev piemīt līdera dotības, tad mēs meklējam tieši Tevi!

Pienākumi:

  • Veiksmīgi vadīt uzņēmuma tirdzniecības daļu;
  • Uzraudzīt tirdzniecības daļas sniegumu, veicināt un rosināt tās izaugsmi;
  • Aktualizēt uzņēmuma tirdzniecības stratēģijas izstrādi un cenu politikas veidošanu, uzraudzīt to īstenošanu, lai sasniegtu rezultātus;
  • Attīstīt un uzturēt ilgtermiņa sadarbību ar jauniem un jau esošiem klientiem;
  • Definēt preču sortimenta un cenu politiku mērķa tirgos;
  • Apzināt mērķa tirgus un sekot līdzi tendencēm, lai paaugstinātu uzņēmuma konkurētspējas priekšrocības;
  • Pārstāvēt uzņēmumu un veicināt tā atpazīstamību biznesa vidē un masu saziņas līdzekļos;
  • Nodrošināt kompānijas un produktu popularizēšanu;
  • Gatavot pārskatus uzņēmuma vadībai.

Prasības kandidātiem

  • Vismaz 2 gadu pieredze tirdzniecības direktora vai līdzīgā amatā;
  • Iepriekšējā pieredze komandas veidošanā, vadīšanā un motivēšanā;
  • Labas latviešu, angļu un krievu valodas prasmes;
  • Labas datora lietošanas prasmes (MS office);
  • Iniciatīva, neatkarība, kompetence, spēja iedvesmot komandu, noformulēt un koordinēt uzdevumus un sekot līdzi to izpildei;
  • Pārliecinošas līdera spējas;
  • Autovadītāja apliecība;
  • Vispārējas tehniskās zināšanas.

Zinātkāram un entuziastiskam tirdzniecības direktoram, kurš ir apņēmības pārpilns, mēs piedāvājam:

  • Dinamisku darbu starptautiskā uzņēmumā;
  • Motivējošu prēmiju sistēmu;
  • Iespēju patstāvīgi plānot savu darbu.

Ja Tu esi gatavs spert nākamo soli savas karjeras izaugsmē, tad piesakies:
Sūti savu CV(angļu valodā) un motivācijas vēstuli (angļu valodā) ar norādi “Tirdzniecības direktors” uz mail(at)scan-plast.lv

Vairāk informācijas zvanot: +371 634 01770.

Darba sludinājuma numurs
#156013