Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Tirdzniecības konsultants salon+ salona produktu veikalā

CV MARKET klients

Darba apraksts

salon+ meklē savā komandā Rīgā (Domina tirdzniecības centrā) pozitīvi domājošu, aktīvu tirdzniecības konsultantu, kurš:

  • strādā (vai ir strādājis) klientu apkalpošanas sfērā,
  • vēlas piedāvāt labāko klienta apkalpošanu un aktīvu konsultāciju mūsu veikalā,
  • ir zinātkārs un vēlas sevi pilnveidot,
  • ar ļoti labām komunikācijas spējām, lai piedāvātu klientiem profesionālu konsultāciju matu kopšanā

Prasības kandidātiem

Labam kandidātam ir:

  • darba pieredze klientu apkalpošanā vai tirdzniecības konsultanta amatā
  • aktīvs, pozitīva attieksme pret dzivi un atvērta domāšana
  • teicamas apkalpošanas spējas latviešu un krievu valodās, labas angļu valodas zināšanas, datora lietošanas pieredze
  • vēlme mācīties un attīstīties

Uzņēmums piedāvā

Mēs piedāvājam:

  • darbs mūsdienīgā uzņēmumā
  • mācīšanās un attīstīšanās iespējas skaistuma pasaulē (vairākas apmācības)
  • no darba rezultātiem atkarīgu konkurencspējīgu atalgojumu (stundu likme + pārdošanas prēmija)
  • labu komandu un atbildīgu darbu

Darba sludinājuma numurs
#55304

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks vai līgumdarbs (darbs maiņās)
Alga: 250 - 500 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2010. gada 20. maijs
Ievadīts:
2010. gada 4. maijs
Informācija par algu:
atkarīga no darba rezultātiem

salon+ meklē savā komandā tirdzniecības konsultantu. salon+ nodarbojas ar skaistumkopšanas produktu izplatīšanu Baltijas valstīs kopš 1996. gada. Mūsu pazīstamākie zīmoli ir Tigi, Bed Head, Catwalk, Toni&Guy, Joico, Alterna, American Crew, Organic Colour Systems utt.

Skatīt visu