Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citi jauni darba piedāvājumi tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tirdzniecības menedžeri

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 141

Darba sludinājuma numurs

141

Darba apraksts

- sistemātisks darbs ar klientiem;
- preču tirdzniecība un uzskaite;
- jaunu kontaktu dibināšana un uzturēšana.

Prasības kandidātiem

- pieredze tirdzniecībā un tās dokumentācijā;
- tehniskas iemaņas;
- ļoti labas latviešu valodas zināšanas;
- labas datoriemaņas (MS Office);
- godīgums, atbildība, prasme kontaktēties ar cilvēkiem.

Cita informācija

Ja jūs esat ieinteresēti strādāt radoši, dinamiskā un saliedētā komandā, pieņemt patstāvīgus lēmumus ar rietumniecisku vadības stilu un stabilu atalgojumu, lūdzam sūtīt pieteikuma vestules un CV

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Jūrmala
Sludinājums publicēts līdz:
2003. gada 18. maijs
Ievadīts:
2003. gada 30. aprīlis

Viens no lielākajiem visa veida smagumu celšanas un stiprināšanas aprīkojuma - tērauda trošu, ķēžu sintētisko produktu un to komponentu - izplatītājiem un ražotājiem Latvijā.