2023-04-13 14:47:21

Tirdzniecības menedžeris/-e

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

Sakarā ar paplašināšanos SIA "IEK Baltia" aicina darbā tirdzniecības menedžeri elektrotehniskās produkcijas nozarē. Darba pienākumi:
  • Izplatītāju tīkla attīstība Baltijas valstīs un ES.
  • Aktīva klientu meklēšana, ienākošo pasūtījumu apstrāde.
  • Pavadošās un komerciālās dokumentācijas sagatavošana.
  • Sadarbspēja ar noliktavu.
  • CRM uzturēšana.
  • Sadarbības noteikumu saskaņošana un līgumu slēgšana. Līgumattiecību izpildes nodrošināšana.
  • Sarunas un sarakste ar klientiem.
  • Konkurences vides analīze, cenu monitorings.
  • Pārdošanas plānu izpildes nodrošināšana, savlaicīgu debitoru parādu atmaksas pārraudzība.
  • Speciālo atskaišu sagatavošana.
  • Piedalīšanās izstādēs un darījumu braucienos.
  • Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība, vēlama ar tehnisko novirzienu un pieredzi elektrotehnikā.
  • Labas pārdošanas iemaņas.
  • Brīvas krievu un latviešu valodas prasmes.
  • Laba angļu valodas prasme.
  • Citu Eiropas Savienības oficiālo valodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.
  • Laba datora, MS Office un 1C programmu pārzināšana.
  • Domāšanas sakārtotība un sistemātisms.
  • Patstāvīgi un efektīvi darboties izvirzīto mērķu sasniegšanai.
  • Godīgums un atbildība.
  • Iespēja izmantot savu automašīnu un gatavība doties komandējumos.
  • Uzņēmums piedāvā

  • Darba vieta: Rīga.
  • Oficiālā nodarbinātība. Darba likumdošanu ievērošana.
  • Darba algu apspriež pamatojoties uz darba intervijas rezultātiem.
  • Darbs lielā, stabilā uzņēmumā.
  • Darba grafiks: 5/2.
  • Izaugsmes perspektīvas kopā ar uzņēmumu.
  • Degvielas kompensācija.
  • Dažādas apmācības programmas. Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".