Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Tirdzniecības menedžeris/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Sakarā ar paplašināšanos SIA "IEK Baltia" aicina darbā tirdzniecības menedžeri elektrotehniskās produkcijas nozarē.

Darba pienākumi:

  • Izplatītāju tīkla attīstība Baltijas valstīs un ES.
  • Aktīva klientu meklēšana, ienākošo pasūtījumu apstrāde.
  • Pavadošās un komerciālās dokumentācijas sagatavošana.
  • Sadarbspēja ar noliktavu.
  • CRM uzturēšana.
  • Sadarbības noteikumu saskaņošana un līgumu slēgšana. Līgumattiecību izpildes nodrošināšana.
  • Sarunas un sarakste ar klientiem.
  • Konkurences vides analīze, cenu monitorings.
  • Pārdošanas plānu izpildes nodrošināšana, savlaicīgu debitoru parādu atmaksas pārraudzība.
  • Speciālo atskaišu sagatavošana.
  • Piedalīšanās izstādēs un darījumu braucienos.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība, vēlama ar tehnisko novirzienu un pieredzi elektrotehnikā.
  • Labas pārdošanas iemaņas.
  • Brīvas krievu un latviešu valodas prasmes.
  • Laba angļu valodas prasme.
  • Citu Eiropas Savienības oficiālo valodu zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību.
  • Laba datora, MS Office un 1C programmu pārzināšana.
  • Domāšanas sakārtotība un sistemātisms.
  • Patstāvīgi un efektīvi darboties izvirzīto mērķu sasniegšanai.
  • Godīgums un atbildība.
  • Iespēja izmantot savu automašīnu un gatavība doties komandējumos.

Uzņēmums piedāvā

  • Darba vieta: Rīga.
  • Oficiālā nodarbinātība. Darba likumdošanu ievērošana.
  • Darba algu apspriež pamatojoties uz darba intervijas rezultātiem.
  • Darbs lielā, stabilā uzņēmumā.
  • Darba grafiks: 5/2.
  • Izaugsmes perspektīvas kopā ar uzņēmumu.
  • Degvielas kompensācija.
  • Dažādas apmācības programmas.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#182094

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 14. aprīlis
Ievadīts:
2018. gada 16. marts

SIA “IEK Baltia” ir vadošā Krievijas elektrotehnikas iekārtas ražotāja IEK uzņēmumu grupas biedrs, kas darbojas zem IEK zīmola un ar ITK preču zīmi IT tehnoloģiju produkcijas jomā ar savām ražošanas kompleksiem Tulas un Novosibirskas apgabalos. Pēdējo trīs gadu laikā IEK Baltia veiksmīgi nostiprinājas Baltijas tirgū un paplašina savu darbīdu Eiropas tirgū. Jāatzīmē, ka IEK uzņēmumu grupa ir sociāli orientēta un pieverš īpašu uzmanību pastāvīgajai darbinieku attīstībai.

Skatīt visu