Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tirdzniecības menedžeris/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Aicinām mūsu komandai pievienoties tirdzniecības menedžeri.

Tavi darba uzdevumi:

  • Piesaistīt jaunus klientus un strādāt ar esošajiem.
  • Tirdzniecības apjoma pieauguma veicināšana.
  • Pētīt un pārzināt datoru tirgu.
  • Meklēt sadarbības partnerus, kontaktēties ar viņiem.
  • Izstrādāt mārketinga plānu, budžetu un atbildēt par tā izpildi.

Prasības kandidātiem

Sagaidām no Tevis:

  • Pieredzi aktīvajā pārdošanā, vēlams darbā ar elektrotehniku.
  • Teicamas pārliecināšanas, pārdošanas un prezentācijas iemaņas.
  • Teicamas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas.
  • Aktivitāti, atbildību, punktualitāti un mērķtiecību.
  • B kategorijas autovadītāja apliecību, vēlama iespēja izmantot savu auto.

Uzņēmums piedāvā

Piedāvājam Tev:

  • Aktīvu un atbildīgu darbu stabilā uzņēmumā.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu un motivācijas sistēmu + % par padarīto.
  • Apmācības uzsākot darbu.
  • Transporta izdevumu kompensāciju (ja darbam tiks izmantots personīgais auto).

Gaidām Tavu CV pēc iespējas drīz!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#189121

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 17. novembris
Ievadīts:
2018. gada 19. oktobris

Uzņēmums MDATA darbojas datoru (galvenie zīmoli – Dell, HP, Lenovo) tirdzniecības jomā kopš 1999. gada. MDATA piegādā datorus mazumtirdzniecības tīkliem un citiem partneriem, kas darbojas mazumtirdzniecības jomā. MDATA garantē produkcijas nemainīgu kvalitāti un uzticamību, kā arī pasūtījumu izpildes ātrumu. Vairāk informācijas: www.mdata.lv

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!