Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tirdzniecības menedžeris

CV MARKET klients

Darba apraksts

* Aktīva uzņēmuma produktu pārdošana;
* Jaunu klientu piesaistīšana;
* Klientu kontaktēšana;
* Piedāvājumu nosūtīšana.

Prasības kandidātiem

* Vēlama pieredze aktīvās pārdošanas jomā;
* Teicamas pārdošanas un organizatora prasmes;
* Labas orientēšanās spējas Rīgā.

Uzņēmums piedāvā

* Gatavu klientu bāzi ar ko strādāt.
* Pamatalgas samaksu un % no piesaistītās peļņas ;
* Izaugsmes iespējas.
* Saprotošu kolektīvu.

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV uz sandis@hpserviss.lv

Darba sludinājuma numurs
#52119

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2009. gada 25. septembris
Ievadīts:
2009. gada 25. augusts

SIA „HP Serviss” darbības pamatā ir biroja tehnikas tirdzniecība un servisa apkalpošana. Mēs piedāvājam Hewlett Packard, Canon, Epson, Sharp, Minolta, Brother un citu pasaulē vadošo biroja tehnikas ražotājfirmu biroja iekārtas, kas sevī ietver kopētājus, printerus, faksus u. c. Tāpat nodarbojamies ar šo biroja iekārtu tonera, lāzera un tintes kasetņu, adatu printeru lentu, kā arī biroja papīra tirdzniecību un piegādi birojā.

Skatīt visu