Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tirdzniecības menedžeris

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

  • medicīniskās aparatūras un preču pārdošana slimnīcām un ārstniecības iestādēm,
  • tirgus segmenta analizēšana un pārzināšana,
  • kontaktu uzturēšana ar ražotājiem,
  • noteiktās grupas produktu pārdošanas veicināšana,
  • kontaktu veidošana un uzturēšana ar klientu organizācijām un atbildīgajiem speciālistiem.

Prasības kandidātiem

  • praktiskas zināšanas un pieredze aktīvajā pārdošanā,
  • izpratne par tehniskām lietām,
  • spēja plānot savu darbu un strādāt patstāvīgi,
  • pozitīvi noskaņots, aktīvs cilvēks,
  • labas angļu valodas zināšanas, labas datora lietotāja prasmes un autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

  • stabilu, dinamisku darbu profesionālā komandā,
  • rezultātiem atbilstošu atalgojumu,
  • apmācību un kompānijas automašīnu.

Cita informācija

Ja Jūs ir ieinteresējis šis piedāvājums, lūdzu sūtiet Jūsu pieteikuma vēstuli un CV (norādot “Semetrons”, ) uz SIA SEMETRONS, Ganību dambī 24a, LV-1005
vai pa e-pastu: info@semetrons.lv

Darba sludinājuma numurs
#35843