Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tirdzniecības menedžeris

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 291

Darba sludinājuma numurs

291

Darba apraksts

Darbs ar HoReCa klientiem (organizācijām).

Prasības kandidātiem

- ne mazāk kā 2 gadu pieredze tirdzniecībā;
- teicamas saskarsmes un lielas darba spējas;
- prasme darba ar Microsoft Office un teicamas latviešu valodas zināšanas;
- personālais auto vai B kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

- darbu dinamiskā vidē un izaugsmes iespējas;
- konkurētspējīgu atalgojumu, kas augs atkarībā no jūsu iegūldījuma.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Sludinājums publicēts līdz:
2003. gada 20. jūnijs
Ievadīts:
2003. gada 11. jūnijs

Vairumtirdzniecības uzņēmums, kas izplata Latvijā pirmās nepieciešamības higiēnas, kosmētikas un sadzīves ķīmijas līdzekļus. Starp mūsu klientiem ir lielākie lielveikalu tīkli.