Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

TIRDZNIECĪBAS MENEDŽERIS(E) / PROJEKTU VADĪTĀJS (A)

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Pārdošanas projektu koordinēšana, izpilde un loģistikas organizēšana;
  • Darbs ar pastāvīgajiem klientiem un piegādātājiem;
  • Nepieciešamās dokumentācijas sagatavošana;
  • Līdzdalība mārketinga aktivitātēs.

Prasības kandidātiem

  • Vismaz 2 gadu pieredze telemārketingā vai pārdošanā;
  • Augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība;
  • Ļoti labas angļu, krievu un latviešu valodas zināšanas;
  • Labas prasmes darbā ar datoru;
  • Teicamas komunikācijas prasmes;
  • Pārliecinošas organizatoriskās spējas;
  • Spēja mērķtiecīgi strādāt gan patstāvīgi, gan komandā;
  • Precizitāte un augsta atbildības sajūta;
  • Vēlama pieredze ar grāmatvedības programmu Tildes Jumis;
  • Vēlama pieredze lietvedībā.

Uzņēmums piedāvā

  • Interesantu un daudzveidīgu darbu;
  • Atbilstošu atalgojumu;
  • Labus darba apstākļus;
  • Veselības apdrošināšanu;
  • Profesionālas apmācības iespējas.

Kontaktinformācija:
Kontaktpersona: Elīza Vidzupe, Projektu vadītāja
E-pasts: starlett(at)starlett.lv
Adrese: Biķernieku 121p, Rīga, LV-1021
Papildus informācija pa telefonu: 67531070
Fakss: 67530400

Darba sludinājuma numurs
#134939

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2013. gada 25. februāris
Ievadīts:
2013. gada 25. janvāris

Poligrāfijas materiālu un iekārtu tirdzniecība Baltijas valstīs.
SIA StarLett ir dibināta 1991.gadā un šobrīd ierindojas starp 3 lielākajiem poligrāfijas iekārtu un materiālu piegādātājiem Baltijas valstīs un Baltkrievijā. Uzņēmums pārstāv vadošos Japānas poligrāfijas tehnikas ražotājus, kā arī vairākus Eiropas iekārtu un materiālu piegādātājus.

Skatīt visu