Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tirdzniecības nodaļas vadītājs/-a

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • Veicināt un nodrošināt tirdzniecības apgrozījumu un atbildēt par tā izpildi;
  • Nodrošināt atbilstošas pārdošanas stratēģijas īstenošanu;
  • Labi pārzināt konkurentu darba aktivitātes;
  • Vadīt, motivēt un pārraudzīt tirdzniecības komandu;
  • Izvērtēt tirdzniecības komandas darba rezultātus;
  • Pētīt un analizēt tirgu.

Prasības kandidātiem

  • Vismaz 2 gadu veiksmīga pieredze pārdošanā tirdzniecības uzņēmumā;
  • Pieredze tirdzniecības komandas vadīšanā un/vai apmācībā;
  • Lieliska izpratne par Latvijas mazumtirdzniecības tirgus attīstības tendencēm;
  • Vadītāja prasmes, spēja aizraut un pārliecināt padotos;
  • Analītiska domāšana, atbildības sajūta un pozitīva attieksme pret darbu;
  • Enerģiska, iniciatīvas bagāta un uz sasniegumiem orientēta personība;
  • Labas iemaņas darbā ar datoru;
  • Latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

  • Interesantu, intensīvu darbu stabilā starptautiskā uzņēmumā;
  • Draudzīgu kolektīvu;
  • Ieguldījumam atbilstošu atalgojumu;
  • Labus darba apstākļus.

Cita informācija

Lūdzam sūtīt CV un motivācijas vēstuli SIA "Karsten Latvian".

Darba sludinājuma numurs
#3318

Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 15. marts
Ievadīts:
2004. gada 25. februāris

SIA Karsten Latvian ir plaša patēriņa preču izplatītājkompānija, kas piegādā mazumtirdzniecības tīklam pirmās nepieciešamības rūpniecībasun pārtikas preces.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!