Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tirdzniecības nodaļas vadītājs/-a

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 3318

Darba sludinājuma numurs

3318

Darba apraksts

• Veicināt un nodrošināt tirdzniecības apgrozījumu un atbildēt par tā izpildi;
• Nodrošināt atbilstošas pārdošanas stratēģijas īstenošanu;
• Labi pārzināt konkurentu darba aktivitātes;
• Vadīt, motivēt un pārraudzīt tirdzniecības komandu;
• Izvērtēt tirdzniecības komandas darba rezultātus;
• Pētīt un analizēt tirgu.

Prasības kandidātiem

• Vismaz 2 gadu veiksmīga pieredze pārdošanā tirdzniecības uzņēmumā;
• Pieredze tirdzniecības komandas vadīšanā un/vai apmācībā;
• Lieliska izpratne par Latvijas mazumtirdzniecības tirgus attīstības tendencēm;
• Vadītāja prasmes, spēja aizraut un pārliecināt padotos;
• Analītiska domāšana, atbildības sajūta un pozitīva attieksme pret darbu;
• Enerģiska, iniciatīvas bagāta un uz sasniegumiem orientēta personība;
• Labas iemaņas darbā ar datoru;
• Latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas;
• B kategorijas autovadītāja apliecība.

• Interesantu, intensīvu darbu stabilā starptautiskā uzņēmumā;
• Draudzīgu kolektīvu;
• Ieguldījumam atbilstošu atalgojumu;
• Labus darba apstākļus.

Papildus informācija

Laikraksts Diena

Cita informācija

Lūdzam sūtīt CV un motivācijas vēstuli SIA "Karsten Latvian".

Informācija par darba sludinājumu

Sludinājums publicēts līdz:
15 marts 2004
Ievadīts:
25 februāris 2004

SIA Karsten Latvian ir plaša patēriņa preču izplatītājkompānija, kas piegādā mazumtirdzniecības tīklam pirmās nepieciešamības rūpniecībasun pārtikas preces.