Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tirdzniecības nodaļas vadītājs/-a

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 3318

Darba sludinājuma numurs

3318

Darba apraksts

• Veicināt un nodrošināt tirdzniecības apgrozījumu un atbildēt par tā izpildi;
• Nodrošināt atbilstošas pārdošanas stratēģijas īstenošanu;
• Labi pārzināt konkurentu darba aktivitātes;
• Vadīt, motivēt un pārraudzīt tirdzniecības komandu;
• Izvērtēt tirdzniecības komandas darba rezultātus;
• Pētīt un analizēt tirgu.

Prasības kandidātiem

• Vismaz 2 gadu veiksmīga pieredze pārdošanā tirdzniecības uzņēmumā;
• Pieredze tirdzniecības komandas vadīšanā un/vai apmācībā;
• Lieliska izpratne par Latvijas mazumtirdzniecības tirgus attīstības tendencēm;
• Vadītāja prasmes, spēja aizraut un pārliecināt padotos;
• Analītiska domāšana, atbildības sajūta un pozitīva attieksme pret darbu;
• Enerģiska, iniciatīvas bagāta un uz sasniegumiem orientēta personība;
• Labas iemaņas darbā ar datoru;
• Latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas;
• B kategorijas autovadītāja apliecība.

• Interesantu, intensīvu darbu stabilā starptautiskā uzņēmumā;
• Draudzīgu kolektīvu;
• Ieguldījumam atbilstošu atalgojumu;
• Labus darba apstākļus.

Papildus informācija

Laikraksts Diena

Cita informācija

Lūdzam sūtīt CV un motivācijas vēstuli SIA "Karsten Latvian".

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Sludinājums publicēts līdz:
2004. gada 15. marts
Ievadīts:
2004. gada 25. februāris

SIA Karsten Latvian ir plaša patēriņa preču izplatītājkompānija, kas piegādā mazumtirdzniecības tīklam pirmās nepieciešamības rūpniecībasun pārtikas preces.