Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Tirdzniecības pārstāvis, darbam Alūksnes un Gulbenes rajonos

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 10309

Darba sludinājuma numurs

10309

Darba apraksts

  • Veidot un nostiprināt sadarbību ar uzņēmuma klientiem;
  • Veikt uzņēmuma tirdzniecības plānu izpildi savā reģionā;
  • Veikt tirdzniecības rezultātu analīzi un pārrunāt tos ar savu tiešo vadītāju;
  • Veikt uzņēmuma tirdzniecības un mārketinga akciju organizāciju klientu tirdzniecības vietās;
  • Nodrošināt uzņēmuma standartiem atbilstošu preču izvietojumu klienta tirdzniecības vietās.

Prasības kandidātiem

  • Augsta atbildības sajūta un mērķtiecība;
  • Teicamas saskarsmes spējas ;
  • Prasme strādāt komandā;
  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas.
  • Kandidātiem vēlams būt dzīvojošiem Alūksnes vai Gulbenes rajonos
  • Personīgā automašīna

Uzņēmums piedāvā

  • Augstu atbildības līmeni par savu darbības jomu;
  • Izaugsmes iespējas
  • Konkurētspējīgu atalgojumu, kas augs atkarībā no Jūsu ieguldījuma.

Cita informācija

Lūdzam sūtiet Jūsu pieteikuma vēstuli un CV
SIA “Park MV”, Personāldaļa
Rīga, Mūkusalas iela 41b, 24.literis, fakss:77 90 130,
e-mail: office@parkmv.lv

Informācija par darba sludinājumu

Atrašanās vieta:
Alūksne
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 28. februāris
Ievadīts:
2006. gada 30. janvāris

SIA “Park MV” ir viens no lielākajiem ātras aprites patēriņa preču un alkoholisko dzērienu izplatītājiem Latvijā. Uzņēmums ir dibināts 2000. gadā, un tajā šobrīd strādā vairāk kā 100 darbinieki.