Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tirdzniecības pārstāvis darbam Rīgā

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 10849

Darba sludinājuma numurs

10849

Darba apraksts

  • preču pārdošana un pārdošanas veicināšana esošajiem klientiem saskaņā ar plānu
  • nodrošināt preču pieejamību un atpazīstamību veikalos

Prasības kandidātiem

  • komunikabilitāte, labas pārliecināšanas spējas, augsta atbildības sajūta, precizitāte un rūpīgums darbā ar dokumentiem
  • pieredze plaša patēriņa preču tirdzniecībā vai izplatīšanā
  • autovadītāja apliecība (minimālais vadītāja stāžs 2 gadi)
  • labas iemaņas darbā ar datoru
  • krievu un angļu valodas zināšanas tiks uzskatītas par priekšrocību
  • augstākā vai vidējā izglītība

Mēs piedāvājam jums iespēju strādāt ar pasaulē pazīstamiem zīmoliem, profesionālo attīstību, kā arī konkurentspējīgu atalgojumu un dienesta automašīnu.

Cita informācija

Lūdzu, sūtiet savus pieteikumus un CV uz SIA “Kraft Foods Latvija”, Bauskas iela 58a, LV-1004, Rīga
pa faksu 7103033 vai e-pastu AFreibergs@krafteurope.com
Informācija pa tālr. 9463132.

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 9. aprīlis
Ievadīts:
2006. gada 9. marts

Kraft Foods ir pasaules otrs lielākais pārtikas produktu ražotājs, kas nodrošina patērētājus ar tādiem populāriem zīmoliem kā sieri Kraft un Philadelphia, kafija Jacobs, Carte Noire, šokolāde Karūna, Toblerone, Milka, Daim, kartupeļu čipsi Estrella