Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Tirdzniecības pārstāvis darbam RĪGĀ

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • veidot un nostiprināt sadarbību ar uzņēmuma klientiem
  • veikt uzņēmuma tirdzniecības plānu izpildi
  • veikt uzņēmuma tirdzniecības un mārketinga akciju organizāciju klientu tirdzniecības vietās

Prasības kandidātiem

  • mērķtiecība un orientācija uz rezultātu
  • teicamas saskarsmes spējas
  • labas latviešu un krievu valodas zināšanas
  • B kategorijas autovadītāja apliecība un personīgā automašīna
  • iepriekšēja pieredze līdzīgos darbos tiks uzskatīta par priekšrocību

Uzņēmums piedāvā

  • interesantu darbu perspektīvā uzņēmumā
  • labu atalgojumu

Cita informācija

Lūdzam sūtīt Jūsu CV ar norādi par vakanci "Tirdzniecības pārstāvis" uz e-pastu office@parkmv.lv, fax 7790130 vai adresi Mūkusala siela 41b, Rīga

Darba sludinājuma numurs
#17411

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 10. decembris
Ievadīts:
2006. gada 13. novembris

Bouchard Pere et Fils; Wlliam Fevre; Hugel; Champagne Gosset; Marchesi di Barolo; Casa Vinicola Botter; fattoria dei Barbi; Vicente Gandia; Muga; Protos, Kumala; Finca Flichman; Oyster Bay; Torley, William Grant, Jim Beam, Torley, Marrie Brizard, Campari, Kentucky Jack, Y2K, Jāņa degvīns, Waterloo, Ozone, Carskij Pokrov, Nestle Purina Pet Care (Friskies, Darling, Pro plan), Fazer, Danon LU, Dilmah, OHO u.c.

SIA “Park MV” ir viens no lielākajiem ātras aprites patēriņa preču un alkoholisko dzērienu izplatītājiem Latvijā. Uzņēmums ir dibināts 2000. gadā, un tajā šobrīd strādā vairāk kā 120 darbinieki.

Skatīt visu