https://www.cvmarket.lv/176548

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #176548

Tirdzniecības pārstāvis/-e industriālo dvieļu servisā

CVMarket.lv klients
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Lindstrom ir starptautiska kompānija, kas saistībā ar jaunu pakalpojumu virziena attīstību aicina komandā tirdzniecības pārstāvi industriālo dvieļu servisa pakalpojumiem.

Darba pienākumi:
Pārdot industriālo dvieļu servisa pakalpojumus, noslēgt sadarbības līgumus ar jauniem klientiem. Sastādīt individuālo pārdošanas un aktivitāšu plānu un to realizēt saskaņā ar izvirzītajiem mērķiem un darba uzdevumiem.


Prasības kandidātiem

Mēs sagaidām:
Tevi ar teicamām pārliecināšanas spējām un motivāciju savu karjeru saistīt ar pārdošanas jomu. Mums ir svarīgi, lai Tu spētu patstāvīgi un mērķtiecīgi organizēt savu darbu un būtu lojāls, atvērts sadarbībai ar klientu. Ikdienas darbā Tev jāspēj uzņemties atbildība, plānot savu darba laiku un darba uzdevumus. Tev ir nepieciešamas iemaņas darbā ar datoru (MS Word un MS Excel), labas latviešu un krievu valodas prasmes, vēlams pamatprasmes angļu valodā. B kategorijas autovadītāja apliecība. Priecāsimies, ja Tev būs iegūta augstākā izglītība, kā arī iepriekšējā darba pieredze ir vērsta uz izaugsmi un rezultātiem.


Uzņēmums piedāvā

Interesantu, tehniski nodrošinātu un atbildīgu amatu ar jaunām un perspektīvām produktu grupām, kā arī ar karjeras izaugsmes iespējām finansiāli stabilā starptautiskā uzņēmumā, kuram ir laba reputācija tirgū. Ikdienas darbā mēs vadāmies no savām vērtībām, un pie tām pieder rentabla izaugsme, ilgtermiņa attiecības ar klientiem, atbildība, entuziasms un vēlme mācīties. Mēs patiesi augstu vērtējam un ieguldām savu darbinieku labklājībā un profesionālajā izaugsmē. Darba vieta atrodas Rīgā un darba līgums ir pastāvīgs.

Tiem, kas meklē tirdzniecības pārstāvja darbu industriālo dvieļu servisā Rīgā un reģionā lūgums iesniegt CV un motivācijas vēstuli, spiežot uz pogas "Pieteikties".

Lūdzu, atsūtiet savu CV un pieteikuma vēstuli līdz 16.09.2017.

Par tālāko atlases procesu tiks informēti tikai kandidāti/-es, kas tiks aicināti/-tas uz Lindstrom interviju. Garantējam konfidencialitāti.


Darba sludinājuma numurs
#176548
Tu piesakies uz:
Tirdzniecības pārstāvis/-e industriālo dvieļu servisā
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!