Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tirdzniecības pārstāvis/-e Kurzemes reģionā

CVMarket.lv klients
Kurzeme

Darba apraksts

SIA Dans G - auto kosmētikas, ķīmijas un eļļu vairumtirdzniecības uzņēmums ar vairāk nekā 20.gadu darba pieredzi meklē
Tirdzniecības pārstāvi Kurzemes reģionam.

Prasības kandidātiem

  • Nepieciešama darba pieredze tirdzniecības nozarē;
  • Zināšanas par tehniskiem produktiem;
  • Talants pārdot un laba attieksme pret darbu un līdzcilvēkiem.

Uzņēmums piedāvā

  • Piedāvājam konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Labus darba kolēģus:
  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu.

Gaidām jūsu CV, motivācijas vēstuli līdz 20. augustam.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet pogu Pieteikties.

Darba sludinājuma numurs
#176057