https://www.cvmarket.lv/63478

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #63478

Tirdzniecības pārstāvis/-e (maināmo paklāju noma)

CVMarket.lv klients
Rīga
Saite ir nokopēta starpliktuvē
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Maināmo paklāju nomas pakalpojumu tirdzniecība. Tavi pamatpienākumi uzņēmumā ietver jaunu klientu piesaisti, iknedēļas darba plānošanu, tirgus un konkurentu izpētes analīzi, tikšanos ar potenciāliem klientiem, viņu vajadzību analīzi, līgumu slēgšanu un atskaišu sagatavošanu. Tev būs jāveic prezentācijas un jāgatavo piedāvājumi, pielāgojot tos katram klientam individuāli.


Prasības kandidātiem

Tevi ar teicamām pārliecināšanas spējām un motivāciju savu karjeru saistīt ar pārdošanas jomu, kā arī pieredzi darbā ar klientiem. Mums ir svarīgi, lai Tu spētu patstāvīgi un mērķtiecīgi organizēt savu darbu un būtu lojāls, atvērts sadarbībai ar klientu un draudzīgs pret saviem kolēģiem. Ikdienas darbā Tev jāspēj uzņemties atbildība, plānot savu darba laiku un darba uzdevumus. Tev ir nepieciešamas iemaņas darbā ar datoru (MS Word un MS Excel), labas latviešu un krievu valodas zināšanas, B kategorijas autovadītāja apliecība. Priecāsimies, ja Tev būs iegūta augstākā izglītība, kā arī iepriekšējā darba pieredze ir vērsta uz izaugsmi un rezultātiem.


Uzņēmums piedāvā

Iespēju strādāt pārliecinātā un prasmīgā komandā, kur Tev būs visplašākās iespējas un izaicinājums pierādīt sevi, kā radošu, enerģisku un par sevi pārliecinātu darbinieku. Mēs Tev piedāvājam interesantu un dinamisku darbu, apmācības, karjeras izaugsmes iespējas – kļūt par reģionālās tirdzniecības vadītāju. Pilnvērtīga darba veikšanai nodrošināsim ar profesionālām apmācībām, jaunu kompānijas automašīnu, apmaksātām mobilā tālruņa sarunām, pievilcīgu bonusu sistēmu un sociālajām garantijām. Uzņēmums piedāvā stabilu atalgojumu un bonusus, kas atkarīgs no iegūtajām kompetencēm un ieguldījuma darbā.


Cita informācija

CV un Pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz:

SIA I-Work Latvia
Tērbatas iela 32, Rīga, LV-1011
Tālrunis uzziņām: 67278807, 27848464
E-pasts: kristaps@i-work.lv


Darba sludinājuma numurs
#63478
Tu piesakies uz:
Tirdzniecības pārstāvis/-e (maināmo paklāju noma)
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!