https://www.cvmarket.lv/63695

Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Darba sludinājuma numurs #63695

Tirdzniecības pārstāvis/-e (maināmo paklāju noma)

CV MARKET klients
Rīga
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

Maināmo paklāju nomas pakalpojumu tirdzniecība. Tavi pamatpienākumi uzņēmumā ietver jaunu klientu piesaisti, iknedēļas darba plānošanu, tirgus un konkurentu izpētes analīzi, tikšanos ar potenciāliem klientiem, viņu vajadzību analīzi, līgumu slēgšanu un atskaišu sagatavošanu. Tev būs jāveic prezentācijas un jāgatavo piedāvājumi, pielāgojot tos katram klientam individuāli.


Prasības kandidātiem

Tevi ar teicamām pārliecināšanas spējām un motivāciju savu karjeru saistīt ar pārdošanas jomu, kā arī pieredzi darbā ar klientiem. Mums ir svarīgi, lai Tu spētu patstāvīgi un mērķtiecīgi organizēt savu darbu un būtu lojāls, atvērts sadarbībai ar klientu un draudzīgs pret saviem kolēģiem. Ikdienas darbā Tev jāspēj uzņemties atbildība, plānot savu darba laiku un darba uzdevumus. Tev ir nepieciešamas iemaņas darbā ar datoru (MS Word un MS Excel), labas latviešu un krievu valodas zināšanas, B kategorijas autovadītāja apliecība. Priecāsimies, ja Tev būs iegūta augstākā izglītība, kā arī iepriekšējā darba pieredze ir vērsta uz izaugsmi un rezultātiem.


Uzņēmums piedāvā

Iespēju strādāt pārliecinātā un prasmīgā komandā, kur Tev būs visplašākās iespējas un izaicinājums pierādīt sevi, kā radošu, enerģisku un par sevi pārliecinātu darbinieku. Mēs Tev piedāvājam interesantu un dinamisku darbu, apmācības, karjeras izaugsmes iespējas – kļūt par reģionālās tirdzniecības vadītāju. Pilnvērtīga darba veikšanai nodrošināsim ar profesionālām apmācībām, jaunu kompānijas automašīnu, apmaksātām mobilā tālruņa sarunām, pievilcīgu bonusu sistēmu un sociālajām garantijām. Uzņēmums piedāvā stabilu atalgojumu un bonusus, kas atkarīgs no iegūtajām kompetencēm un ieguldījuma darbā.


Cita informācija

CV un Pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz:

SIA I-Work Latvia
Tērbatas iela 32, Rīga, LV-1011
Tālrunis uzziņām: 67278807, 27848464
E-pasts: kristaps@i-work.lv


Darba sludinājuma numurs
#63695

Atrašanās vieta:
Rīga
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2011. gada 12. oktobris
Ievadīts:
2011. gada 27. septembris

CV MARKET klients

I-Work Latvia klients

Lindström ir lielākais Somijas tekstilizstrādājumu nomas servisa uzņēmums, kas darbojas 19 valstīs, tajā skaitā arī Latvijā kopš 1995. gada.

Šobrīd Lindström grupā strādā vairāk kā 2200 darbinieku, un kopējais apgrozījums pārsniedz 220 miljonus EUR. Sakarā ar strauju darbības paplašināšanos Latvijā, SIA Lindström konkursa kārtībā aicina darbā enerģisku un mērķtiecīgu

Skatīt visu

You are applying to:
Tirdzniecības pārstāvis/-e (maināmo paklāju noma)
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!
Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!