Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tirdzniecības pārstāvis/-e (Medicīnas preces)

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 181467

Darba sludinājuma numurs

181467

Darba apraksts

  • Ārstu un medicīnas speciālistu informēšana par uzņēmuma produktiem-medicīnas precēm.
  • uzņēmuma produktu atpazīstamības veicināšana.
  • produktu pārdošanas veicināšana.
  • atskaišu sniegšana par padarīto darbu.

Prasības kandidātiem

  • labas komunikācijas un prezentācijas prasmes;
  • precizitāte un atbildības sajūta;
  • vēlama iepriekšēja darba pieredze līdzīga amatā (priekšroka tiks dota tiem kandidātiem, kuri ir strādājuši ar medicīnas precēm vai medikamentiem;
  • prasme strādāt ar datoru (Excel, Word, PowerPoint);
  • autovadītāja B kategorijas apliecība;
  • vēlama izglītība medicīnā vai farmācijā, vai dabas zinātnēs.

Uzņēmums piedāvā

  • Sociālās garantijas.
  • Mobilā tālruņa numuru un sarunu apmaksu.
  • Dienesta automašīnu.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt elektroniski.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 21. marts
Ievadīts:
2018. gada 20. februāris

SIA "R.A.L." dibināta 1993. gadā un nodarbojas ar dažādu medicīnas preču vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību Latvijā un Baltijas valstu tirgū. SIA "R.A.L." sadarbojas ar vairāk kā 20 Pasaulē vadošajiem medicīnas preču ražotājiem.

Mēs saviem klientiem piedāvājam iegādāties augstas kvalitātes un inovatīvu materiālu medicīnas preces ķirurģijai, ortopēdijai, plastiskai ķirurģijai, otolaringoloģijai (LOR), cukura diabēta pacientiem.