Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tirdzniecības pārstāvis / - e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 180868

Darba sludinājuma numurs

180868

Darba apraksts

Mūsu komanda ir dinamiska un motivēta, un tā sniedz ievērojamas izaugsmes iespējas. Mēs meklējam talantīgus un ambiciozus tirdzniecības pārstāvjus/-es pilnas slodzes darbam Rīgā, lai veicinātu mūsu nemitīgo izaugsmi.

Kandidāta darba pienākumi:

  • Uzturēt un uzlabot attiecības ar esošajiem klientiem;
  • Piemeklēt klientiem vispiemērotākos piedāvājumus, izprast un piemērot to pirkšanas stratēģiju;
  • Vienoties par līguma nosacījumiem un slēgt darījumus;
  • Izcilas sarunu prasmes no piedāvājuma līdz pat darījuma slēgšanai gan pa telefonu, gan tirdzniecības vietā;
  • Zvanu veikšana potenciālajiem klientiem;
  • Jūs strādāsiet ar pieredzējušiem kolēģiem, lai sasniegt mūsu ambiciozos pārdošanas mērķus.

Prasības kandidātiem

  • Pieredze pārdošanas jomā būs priekšrocība;
  • Priekšrocība būs ar automašīnu pārdošanu saistīta pieredze;
  • Tekošas latviešu un krievu valodas zināšanas komunikācijai ar
klientiem un labas angļu valodas zināšanas komunikācijai ar vadītāju
(labas igauņu valodas zināšanas tiks uzskatītas par papildu priekšrocību);
  • Spēcīgas komunikācijas un sarunu prasmes;
  • Izcilas administrēšanas prasmes un akurātums;
  • Lojalitāte un spēja strādāt patstāvīgi;
  • Studenti vai absolventi ir laipni gaidīti;
  • "Es to varu" attieksme.

  • Lieliskas starptautiskas karjeras iespējas, dinamiskā uzņēmējdarbības
vidē;
  • Atalgojums 800-1000 eiro apmērā (bruto) + ļoti pievilcīga komisijas sistēma;
  • Pārdošanas apmācība un pieredzējušu kolēģu atbalsts, pirmajās darba dienās;
  • Sociālās garantijas;
  • Pievilcīgs produkts un saistītie pakalpojumi ar pievienoto vērtību, kas
iepriecina mūsu klientus;
  • Pozitīva un motivēta ārzemju komanda ar "horizontālu" hierarhiju un
īsu lēmumu pieņemšanas procesu;
  • Darbs ar mūsu biroju Rīgā.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Sludinājums publicēts līdz:
2018. gada 1. marts
Ievadīts:
2018. gada 31. janvāris
Alga:
No 800 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas

AUTO1.com ir viena no visstraujāk augošajām un, pārdošanas kanālu skaita un tehnoloģiju ziņā, vadošajām tirdzniecības platformām, Eiropas auto nozarē. Vācijā vien, mums ir vairāk kā 30 tirdzniecības vietu un mēs piedāvājam daudzveidīgu automašīnu portfeli neatkarīgiem dīleriem. Līdztekus iespaidīgajai izaugsmei Vācijā, mēs paplašinām savu darbību, apgūstot jaunus tirgus: Itāliju, Nīderlandi, Spāniju, Franciju, Rumāniju, Čehiju un Baltijas valstis.