Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tirdzniecības pārstāvis/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Aicinām darbā pazemes komunikāciju lokatoru tirdzniecības pārstāvi.

Esiet laipni aicināti SIA “GPS Partners” darbinieku pulkā!

Darba pienākumi:

  • Dažāda veida (piem., ūdensvadu, elektrības vadu, sakaru kabeļu utt.) pazemes komunikāciju lokatoru tirdzniecība un tirdzniecības organizēšana.

Prasības kandidātiem

  • pozitīva attieksme pret darbu;
  • vēlama pieredze darbā ar pazemes komunikācijām;
  • atvērta un komunikabla personība;
  • spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu;
  • labas latviešu, krievu un, vēlams, angļu valodas zināšanas.

Uzņēmums piedāvā

  • konkurētspējīgu atalgojumu;
  • mūsdienīgus darba apstākļus;
  • profesionālās izaugsmes iespējas;
  • atsaucīgus un izpalīdzīgus kolēģus.

Sīkāka informācija pa tālruni 29236990.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#190379

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2019. gada 9. janvāris
Ievadīts:
2018. gada 11. decembris

SIA “GPS Partners” ir nivelieru, teodolītu, lāzertālmēru un GPS iekārtu, kuras ir papildinātas ar dažādiem aksesuāriem, mazum un vairumtirdzniecības uzņēmums, kurš Latvijā pārstāv pasaulē pazīstamas firmas: LEICA u.c.

Mēs piedāvājam profesionālus mērniecības un celtniecības instrumentus, kā arī nodrošinām to servisu, nomu un klientu apmācību.

Šo gadu laikā, pateicoties sniegto pakalpojumu kvalitātei, darbinieku profesionalitātei un servisa centram esam ieguvuši plašu, apmierinātu klientu loku un kļuvuši par vienu no stabilākajām mērniecības instrumentu tirdzniecības uzņēmumu Latvijā.

( www.gpspartners.lv; www.geomarket.lv )

Skatīt visu