Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Tirdzniecības pārstāvis/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Piedāvājumu izstrādāšana un mārketinga aktivitāšu organizēšana lielveikalu ķēdēs un citos izplatīšanas kanālos;
Sadarbības organizēšana ar esošajiem klientiem un jaunu klientu piesaiste;
Piegādes līgumu noformēšana, uzskaite un klientu debitoru kontrole;
Klientu ilgtermiņa apkalpošana un pasūtījumu noformēšana;
Sadarbības organizēšana ar citām uzņēmuma struktūrvienībām un uzņēmuma vadību.

Prasības kandidātiem

Vēlama darba pieredze tirdzniecības pārstāvja amatā;
Vēlama izpratne vai interese par kosmētikas un/vai parfimērijas produktu grupām;
Teicamas latviešu, labas krievu un vēlamas angļu valodu prasmes;
Prasme strādāt ar datoru (MS Office);
Iniciatīva, radošums, precizitāte un augstas saskarsmes prasmes;
Pozitīva attieksme pret darbu un augstas sadarbības prasmes;
Motivācija strādāt un apgūt jaunas kompetences;
B kategorijas autovadītāja apliecība un iespēja izmantot personisko auto.

Uzņēmums piedāvā

Interesantu darbu starptautiskā un perspektīvā uzņēmumā;
Draudzīgus kolēģus un mūsdienīgu darba vidi;
Karjeras izaugsmes un attīstības iespējas profesionālā komandā;
Stabilu pamata atalgojumu un bonusus no izpildītā plāna, sociālās garantijas;
Darbam nepieciešamos palīglīdzekļus, auto izdevumu kompensācijas.

Cita informācija

CV un Pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt uz:

SIA I-Work Latvia
Tērbatas iela 32, Rīga, LV-1011
Tālrunis uzziņām: 67278806, 26661763
E-pasts: ilze.grigorjeva@i-work.lv

Darba sludinājuma numurs
#63489

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2011. gada 12. oktobris
Ievadīts:
2011. gada 12. septembris

I-Work Latvia klients ir starptautisks uzņēmums, kas ir viens no vadošajiem kosmētikas un parfimērijas vairumtirdzniecības uzņēmumiem savā nozarē, aicina savai komandai pievienoties

Skatīt visu