Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Tirdzniecības pārstāvis/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

Tirdzniecības pārstāvis ir atbildīgs par produktu izplatību un tirdzniecību savā reģionā.

Prasības kandidātiem

  • Ar labām komunikācijas un pārliecināšanas spējām;
  • Godīgam un mērķtiecīgam;
  • Autovadītāja apliecībai vismaz 3 gadus;
  • Vēlama pieredze tirzniecībā.

Uzņēmums piedāvā

  • Konkurētspējīgu atalgojumu;
  • Apmācību;
  • Darbu jaunā un entuziasma pilnā komandā.

Cita informācija

Lūdzam pieteikuma vēstuli un CV ar norādi ''konkursam'' sūtīt uz SIA Latvian Snacks, Ganību dambis 7a, Rīga, LV-1045
Fakss:7320147
Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kurus uzaicināsim uz pārrunām.

Lai pieteiktos uz šo darba piedāvājumu caur CV MARKET vortālu, nospiediet uz zemāk redzamās pogas VĒLOS KANDIDĒT.

Darba sludinājuma numurs
#3212

Sludinājums publicēts līdz:
04 marts 2004
Ievadīts:
19 februāris 2004

SIA Latvian Snacks ir daļa no PepsiCo korporācijas un ir labi pazīstama Latvijas tirgū ar tādiem produktiem kā Lay`s, Lay`s Max un Cheetos čipsi.

Skatīt visu