Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tirdzniecības pārstāvis/-e

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 3212

Darba sludinājuma numurs

3212

Darba apraksts

Tirdzniecības pārstāvis ir atbildīgs par produktu izplatību un tirdzniecību savā reģionā.

Prasības kandidātiem

• Ar labām komunikācijas un pārliecināšanas spējām;
• Godīgam un mērķtiecīgam;
• Autovadītāja apliecībai vismaz 3 gadus;
• Vēlama pieredze tirzniecībā.

Uzņēmums piedāvā

• Konkurētspējīgu atalgojumu;
• Apmācību;
• Darbu jaunā un entuziasma pilnā komandā.

Papildus informācija

Laikraksts Diena

Cita informācija

Lūdzam pieteikuma vēstuli un CV ar norādi ''konkursam'' sūtīt uz SIA Latvian Snacks, Ganību dambis 7a, Rīga, LV-1045
Fakss:7320147
Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kurus uzaicināsim uz pārrunām.

Lai pieteiktos uz šo darba piedāvājumu caur CV MARKET vortālu, nospiediet uz zemāk redzamās pogas VĒLOS KANDIDĒT.

Informācija par darba sludinājumu

Sludinājums publicēts līdz:
04 marts 2004
Ievadīts:
19 februāris 2004

SIA Latvian Snacks ir daļa no PepsiCo korporācijas un ir labi pazīstama Latvijas tirgū ar tādiem produktiem kā Lay`s, Lay`s Max un Cheetos čipsi.