Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tirdzniecības pārstāvis/-e

CVMarket.lv klients
Rīga
Saite ir nokopēta starpliktuvē

Darba apraksts

Aicinām pievienoties mūsu komandai tirdzniecības pārstāvi Rīgas reģionam ar darba vietu Rīgā.

Darba pienākumi:

  • Jaunu klientu piesaiste sekojošās nozarēs - gāze balonos, autogāze, apkures gāze, gāze ražošanas vajadzībām. Sadarbības veidošana un darbs ar esošajiem klientiem.
  • Aktīva uzņēmuma produkta – sašķidrinātās naftas gāzes prezentācija.
  • Apkures iekārtu pārdošana.
  • Līgumu noformēšana un slēgšana, kā arī citas nepieciešamās dokumentācijas sagatavošana, tajā skaitā, dokumentu sagatavošana un iesniegšana valsts iepirkumos.
  • Tirdzniecības vietu darbības uzraudzība.

Prasības kandidātiem

  • Augstākā izglītība.

  • Pieredze tirdzniecības speciālista amatā un B2B pārdošanā.

  • Pieredze darbam ar dokumentiem un līgumiem.

  • Teicamas komunikācijas, organizatoriskās un projektu vadības prasmes.

  • Spēja patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu un darba izpildi.

  • Prasme analizēt un pieņemt lēmumus atbilstoši situācijai.

  • Teicamas iemaņas darbā ar datoru.

  • Teicamas latviešu un krievu valodas prasmes.

  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Uzņēmums piedāvā

Atbilstošākajiem kandidātiem piedāvājam:

  • Dinamisku un interesantu darbu vienā no nozares vadošajiem uzņēmumiem;
  • Iespēju patstāvīgi plānot un organizēt savus ikdienas darba uzdevumus;
  • Profesionālu un draudzīgu kolektīva atbalstu;
  • Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • Veselības apdrošināšanu.

Darba alga no 1100 Eur bruto + piemaksas par jaunu klientu piesaisti.

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt sadaļā "Pieteikties", norādot – Tirdzniecības pārstāvis.

Personīgi sazināsimies ar pretendentiem, kas būs iekļuvuši otrajā atlases kārtā.

Darba sludinājuma numurs
#1258395