Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tirdzniecības pārstāvis/-e

CV MARKET klients

Darba apraksts

LD Stels SIA, mūsu kompānija ir lielākais Krievijas ražotāju kosmētisko līdzekļu un sadzīves ķīmijas produkcijas importētājs. Mūsu galvenais darbības pamatvirziens ir ikdienas kopšanas kosmētisko līdzekļu un mājas sadzīves ķīmijas izplatīšana.Savam profesionālajam un draudzīgajam kolektīvam aicina pievienoties:

TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVI

Darba pienākumi:

  • Veikt aktīvu sadarbību ar esošajiem klientiem un piesaistīt jaunus klientus
  • regulārus klientu apmeklējums, pasūtījumu pieņemšana,
  • produktu izvietošana plauktos,
  • maksājumu kontrole.

Prasības kandidātiem

  • komunikabilitāte, enerģiskums, aktivitāte,
  • mērķtiecība, patstāvība,
  • prasme neatkarīgi plānot un organizēt savu darbu,
  • B kat. autovadītāja apliecība un personīgais auto,
  • priekšroka kandidātiem ar pieredzi aktīvajā pārdošanā.
  • labas latviešu un krievu valodas zināšanas

Uzņēmums piedāvā

  • stabilu atalgojumu atkarībā no padarītā darba rezultāta,
  • apmācību, seminārus,
  • iespējas augt personīgi un profesionāli.

Darba laiks: Pilna slodze
Darba vieta: Rīga

Gaidīsim Jūsu CV un motivācijas vēstuli!
Sazināsimies tikai ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#173377

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 1. jūnijs
Ievadīts:
2017. gada 3. maijs

LD Stels SIA ir kosmētikas un ķīmijas mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības uzņēmums.

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!