https://www.cvmarket.lv/172607

Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Jaunākās vakances
Darba sludinājuma numurs #172607

Tirdzniecības pārstāvis/-e (Rīgā un Vidzemes reģionā)

CVMarket.lv klients
Rīga
Saite ir nokopēta starpliktuvē
Darba sludinājuma termiņš beidzies!

Darba apraksts

MEKLĒJAM KOLĒĢI!

Ja Tev tiešām patīk:

  • pārdot preces un pakalpojumus;
  • brīvi plānot savu laiku;
  • tikties ar dažādiem cilvēkiem;
  • braukt ar auto;
  • palīdzēt citiem;
  • katru dienu būt notikumu epicentrā, kā arī gūt gandarījumu no savām uzvarām, tad starptautisks vairumtirdzniecības uzņēmums aicina Tevi pievienoties mūsu draudzīgajam kolektīvam, lai nodarbotos tieši ar to, kas mums visiem tiešām patīk.

Ar mums kopā Tu varēsi apmeklēt veikalus un veikalu tīklus, viesnīcas, restorānus un kafejnīcas, uzkopšanas servisus, autoservisus, birojus un valsts iestādes, vairumtirgotājus, ražošanas uzņēmumus, kā arī, protams, tos, par kuriem mēs iespējams vēl neko nezinām, lai piedāvātu mūsu produkciju un pakalpojumus, interesanti pavadot ik dienu RĪGĀ un VIDZEMES reģionā.

No Tevis vēlamies sagaidīt gatavību apgūt, iespējams jaunas iemaņas un zināšanas par produktiem, dalīties ar mums savā līdzšinējā darba pieredzē, spēju ģenerēt jaunas idejas, neatlaidību mērķu sasniegšanā, labas autovadītāja prasmes un būt labos draugos ar kolēģiem, datoru un mobilo telefonu.

Gaidīsim Tavu CV un vēlams arī motivācijas vēstuli!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".


Darba sludinājuma numurs
#172607
Tu piesakies uz:
Tirdzniecības pārstāvis/-e (Rīgā un Vidzemes reģionā)
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!
Vēlamies Tevi informēt, ka pieteikšanās uz šo vakanci notiek ārpus CVMarket.lv sistēmas. Lūdzu, uzmanīgi seko norādēm. Veiksmi!