Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tirdzniecības pārstāvis/-e Valmierā un tās apkārtnē

CV MARKET klients
Valmiera

Darba apraksts

A/S Elis Tekstila Serviss aicina darbā tirdzniecības pārstāvi Valmierā un tās apkārtnē.

Galvenie darba pienākumi:

  • Aktīva jaunu klientu piesaiste.
  • Papildus produktu pārdošana esošajiem klientiem.

Prasības kandidātiem

  • Vēlama iepriekšēja pieredze aktīvā pārdošanas darbā.

  • Vēlama dzīves vieta Valmierā, Smiltenē, Limbažos, Cēsīs vai apkārtnē.

  • B autovadītāja apliecība.

  • Labas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas.

  • Aktivitāte, prasme pārliecināt, atbildības sajūta, neatlaidība.

Uzņēmums piedāvā

  • bruto mēneša darba alga no 800,00 – 1800,00 EUR;
  • interesantu un dinamisku darbu;
  • atbilstošu atalgojumu ieguldītajam darbam un sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanu;
  • darba automašīnu;
  • draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu.

Gaidīsim Jūsu CV!

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#208596

Atrašanās vieta:
Valmiera
Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pagaidu darbs
Alga: 800 - 1800 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2020. gada 17. augusts
Ievadīts:
2020. gada 4. augusts

A/S “Elis Tekstila Serviss” (iepriekš A/S “Berendsen Tekstila Serviss”) ir Latvijā vadošais tekstilizstrādājumu un higiēnas aprīkojuma servisa uzņēmums, kas ir dibināts 1994. gadā un kopš 2017. gada septembra ir iekļauts starptautiskās kompānijas ”Elis” grupā.
“Elis” Latvijā ir pilna servisa uzņēmums, kura pamatnodarbošanās ir maināmie paklāji, darba apģērbu noma, higiēnas aprīkojuma serviss labierīcībām. Papildus piedāvājam arī mopu, virtuves dvieļu un mikrošķiedras lupatiņu servisu. Ņemot vērā uzņēmuma vairāk kā 25 gadu pieredzi, tas ir kļuvis par stabilu un uzticamu sadarbības partneri dažādu nozaru lielākiem un mazākiem uzņēmumiem visā Latvijā.

Skatīt visu