2023-04-13 14:47:21

Tirdzniecības pārstāvis/-e (www.collector.lv)

CVMarket.lv klients

Darba apraksts

SIA NEO aicina darbā tirdzniecības menedžeri interneta veikalā Collector.lv.

Darba pienākumi:
*Komunikācija ar klientiem, piedāvājumu veidošana, pasūtījumu pieņemšana, apstrāde;
*Komunikācija ar sadarbības partneriem, pasūtījumu veikšana;
*Preču ievadīšana sistēmā, cenu un sortimenta regulāra atjaunošana, preču grupu pārzināšana un pārvaldīšana;
*Ebay vietnes uzturēšana;
*Konkurentu izpēte un jaunu preču izplatīšanas vietu meklēšana.

Prasības kandidātiem

*Pieredze pārdošanā un klientu apkalpošanā gan pa tālruni, gan klātienē;
*Labas iemaņas darbā ar datoru;
*Sagaidām, ka esi pacietīgs (-a), laipns (-a) un komunikabls (-a);
*Ļoti labas latviešu, labas krievu un angļu valodas zināšanas;
*Vācu valoda tiks uzskatīta par priekšrocību;
*Pieredze darbā E-komercijā tiks uzskatīta par priekšrocību;
*Interese kolekcionēšanā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

*Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
*Draudzīgu komandu un foršus koppasākumus;
*Izaugsmes iespējas;
*Konkurētspējīgu atalgojumu.