Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tirdzniecības pārstāvis/-e (www.neoshop.lv)

CV MARKET klients

Darba apraksts

SIA NEO aicina darbā tirdzniecības menedžeri interneta veikalā Neoshop.lv.

Darba pienākumi:

  • Darbs ar sadaļu kolekcionāriem (www.collector.lv).
  • Komunikācija ar klientiem, piedāvājumu veidošana, pasūtījumu pieņemšana, apstrāde.
  • Komunikācija ar sadarbības partneriem, pasūtījumu veikšana.
  • Preču ievadīšana sistēmā, cenu un sortimenta regulāra atjaunošana, preču grupu pārzināšana un pārvaldīšana.
  • Ebay vietnes uzturēšana.
  • Konkurentu izpēte un jaunu preču izplatīšanas vietu meklēšana.

Prasības kandidātiem

  • Pieredze pārdošanā un klientu apkalpošanā gan pa tālruni, gan klātienē.
  • Labas iemaņas darbā ar datoru.
  • Sagaidām, ka esi pacietīgs (-a), laipns (-a) un komunikabls (-a).
  • Ļoti labas latviešu, labas krievu un angļu valodas zināšanas.
  • Vācu valoda tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Pieredze darbā E-komercijā tiks uzskatīta par priekšrocību.
  • Interese kolekcionēšanā tiks uzskatīta par priekšrocību.

Uzņēmums piedāvā

  • Dinamisku darbu stabilā uzņēmumā.
  • Draudzīgu komandu un foršus koppasākumus.
  • Izaugsmes iespējas.
  • Konkurētspējīgu atalgojumu.

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Darba sludinājuma numurs
#172847

Informācija par darbu

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2017. gada 11. maijs
Ievadīts:
2017. gada 12. aprīlis

SIA "NEO" savu darbību uzsāka 1991. gadā un kā daudznozaru kompānija tagad strādā tādās sfērās kā pārtikas piedevu tirdzniecība Baltijas valstīs, biroja tehnikas un preču apgāde, E-komercija un dārzu māju montāža, uzstādīšana un piegāde Latvijā, gan ārpus tās robežām.

Pateicoties augstas kvalitātes servisam, spēcīgai komandai un radošam kolektīvam, firma ieņēmusi stabilu vietu Latvijas uzņēmumu vidū, ieguvusi pastāvīgus klientus un apliecinājusi sevi kā uzticamu sadarbības partneri.

www.neo.lv
www.neoshop.lv
www.collector.lv
www.neomajas.lv
www.neobirojs.lv

Skatīt visu

You are applying to:
We wanted to inform you that Employer is asking you to finalize your application on an external website. Please carefully follow further instructions. We hope you get the job!