Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tirdzniecības pārstāvis Kurzemes reģionā (Talsi, Tukums, Jūrmala)

CVMarket.lv klients
Kurzeme

Darba apraksts

- Klientu apkalpošana
- Uzņēmumā ražotās un izplatāmās produkcijas pārdošanas veicināšana
- Atskaites un darba analīze

Prasības kandidātiem

- Vēlme un spējas strādāt tirdzniecībā
- Nepabeigta augstākā vai augstākā izglītība
- Labas latviešu un krievu valodas zināšanas
- Labas datorprasmes (MS Office)
- B kategorijas vadītāja apliecība
- Labas komunikācijas spējas
- Spēja strādāt intensīvi un patstāvīgi

Uzņēmums piedāvā

- interesantu un dinamisku darbu starptautiskā kompānijā
- Jūsu ieguldījumam atbilstošu atalgojumu
- sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu
- profesionālās apmācības un izaugsmes iespējas

Cita informācija

Jūsu pieteikumus un CV, adresētus “Hanzas Maiznīcas” Personāla nodaļai, gaidīsim līdz 2008.gada 12. janvārim.
Adrese: Rīgā, Ventspils ielā 51, LV-1002, fakss: 7805825, tālr. 7805865, e–pasts: personals@hm.lv

Darba sludinājuma numurs
#35988