Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Tirdzniecības pārstāvis Latvijā

CV MARKET klients

Darba apraksts

Tirdzniecības pārstāvja galvenais darba uzdevums ir nodarboties ar ikdienas tirdzniecību: esošo klientu (skaistumkopšanas saloni, parfimērijas veikali) apmeklēšana saskaņā ar grafiku un jaunu klientu piesaiste.

Prasības kandidātiem

  • labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas
  • vismaz 3 gadu pieredze aktīvajā tirdzniecībā
  • patstāvīga un uz sasniegumiem orientēta personība
  • privātas automašīnas lietošanas iespēja
  • ātrums un precizitāte
  • apzinīgums
  • sarunu prasme
  • radoša un rezultātiem orientēta domašana
  • orientācija labām attiecībām ar klientiem un uzstādīto mērķu sasniegšana

Uzņēmums piedāvā

  • darbs starptautiskā un mūsdienīgā uzņēmumā
  • motivējoša algas sistēma
  • attīstoša darba vide
  • zināšanu papildināšanas un profesionālas izaugsmes iespējas

Darba sludinājuma numurs
#55303

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Alga: 300 - 600 €/mēn Pirms nodokļu nomaksas
Sludinājums publicēts līdz:
2010. gada 20. maijs
Ievadīts:
2010. gada 12. maijs
Informācija par algu:
papildus prēmijas

Salonshop Baltic AS meklē savā komandā tirdzniecības pārstāvi Latvijā. Salonshop nodarbojas ar skaistumkopšanas produktu izplatīšanu Baltijas valstīs kopš 1996. gada. Mūsu pazīstamākie zīmoli ir Tigi, Bed Head, Catwalk, Toni&Guy, Joico, Alterna, American Crew, Organic Colour Systems utt.

Skatīt visu