Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tirdzniecības pārstāvis

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 43212

Darba sludinājuma numurs

43212

Darba apraksts

*Regulāri darboties ar esošajiem klientiem
*Aktīvi meklēt un piesaistīt jaunus klientus

Prasības kandidātiem

*Spēja organizēt savu darbu, uzņemties atbildību
*Lieliskas pārdošanas spējas un augsta pienākuma apziņa
*Darba pieredze līdzīgā amatā
*Teicamas latviešu un labas krievu valodas zināšanas

Uzņēmums piedāvā

*Interesantu un dinamisku darbu strauji augošā uzņēmumā
*Atalgojumu atbilstoši sasniegtajam darba rezultātam
*Lieliskus darba kolēģus
*Labus darba apstākļus

Cita informācija

CV un motivācijas vēstuli sūtīt pa e-pastu: urmas@gasell.ee vai faksu 7622682

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2008. gada 16. jūnijs
Ievadīts:
2008. gada 25. maijs
Bruto alga:
No 500 līdz 750 LVL mēnesī

Firma ar lielu darba pieredzi ādas galantērijas vairumtirdzniecībā un ekskluzīvām tiesībām izplatīt Zarm , Pearl, Chapter, Delsey, firmas izstrādājumus Latvijā, Lietuvā, Igaunijā.