Šis sludinājums vairs nav aktīvs.

Taču mums Tev ir tūkstošiem citu jaunu vakanču!

Tirdzniecības pārstāvis

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • uzņēmuma produkcijas aktīvā pārdošana
  • jauno klientu piesaistīšana un sadarbības uzturēšana ar esošo klientu loku
  • produktu klāsta pārzināšana un profesionālu konsultāciju sniegšana
  • pasūtījumu izpildes nodrošināšana, veikšana un uzraudzība
  • klientu datu bāzes uzturēšana un atjaunošana
  • nepieciešamo atskaišu sagatavošana

Prasības kandidātiem

  • vēlme aktīvi apmeklēt klientus
  • enerģiskums un spēja strādāt patstāvīgi
  • lieliskas komunikācijas prasmes un spēja argumentēti pārliecināt klientu
  • iepriekšēja sekmīga pieredze tiešajā pārdošanā, ne mazāka par 1 gadu
  • teicamas latviešu un krievu valodas zināšanas, vēlamas angļu valodas zināšanas
  • B kategorijas autovadītāja apliecība
  • augstākā vai vidēja speciālā izglītība (zootehniskā, veterinārā vai agronomijas jomā)

Uzņēmums piedāvā

  • motivējošu atalgojumu
  • apmācības sadarbībā ar ārvalstu partneriem
  • darbu stabilā, savā nozarē atpazīstamā uzņēmumā
  • draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu
  • darba auto, tālruni

Cita informācija

Lūdzu sūtiet savu CV ar norādi TIRDZNIECĪBAS PĀRSTĀVIS, norādot Jūsu darba pienākumus un galvenos sasniegumus - info@balteko.lv

Darba sludinājuma numurs
#51649

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2009. gada 19. jūlijs
Ievadīts:
2009. gada 6. jūlijs

Lauksaimniecības vairumtirdzniecības uzņēmums aicina darbā tirdzniecības pārstāvi lopkopības produkcijas izplatīšanā Latvijas teritorijā.

Skatīt visu