Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Tirdzniecības pārstāvis

CV MARKET klients

Darba apraksts

  • biroja tehnikas pārdošana, jaunu klientu piesaistīšana,
  • ilgtermiņa sadarbības uzturēšana un veidošana ar klientiem,
  • klientu datu bāzes uzturēšana,
  • klientu iepazīstināšana ar produktu klāstu,
  • projektu un piedāvājumu sagatavošana.

Prasības kandidātiem

  • labas iemaņas darbā ar datoru,
  • labas latviešu, krievu un vēlamas angļu valodas zināšanas,
  • precizitāte, godīgums un prasīgums,
  • vēlama pieredze tirdzniecībā ar biroja tehniku,
  • „B” kategorijas autovadītāja apliecību.

Uzņēmums piedāvā

  • konkurētspējīgu atalgojumu,
  • atsaucīgus darba kolēģus,
  • sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu.

Cita informācija

CV un pieteikuma vēstuli lūdzam sūtīt elektroniski: ivars@ldc.lv

Darba sludinājuma numurs
#16313

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2006. gada 11. novembris
Ievadīts:
2006. gada 11. oktobris

"Latvijas Datoru centrs " SIA piedāvā klientiem kompleksu risinājumu - sākot ar problēmas izpēti, projekta izstrādi, sistēmas programmatūras izvēli un komplektāciju, speciālo programmu izstrādi un nepieciešamo tehnisko līdzekļu (datoru, lokālo tīklu, perifērijas un biroja tehniku), konfigurācijas racionālu izvēli un beidzot ar uzstādīšanu, lietotāju apmācību un konsultēšanu un autoruzraudzību. Latvijas Datoru centrs, ir RICOH biroja tehnikas oficiālais izplatītājs Latvijā.

Skatīt visu