Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citi jauni darba piedāvājumi tieši Tev!

Jaunākās vakances

Tirdzniecības pārstāvis

CV MARKET KLIENTS

Darba sludinājuma numurs 23995

Darba sludinājuma numurs

23995

Darba apraksts

• Biroja tehnikas pārdošanas veicināšana
• Jaunu klientu piesaiste
• Ilgtermiņa sadarbības uzturēšana ar klientiem
• Klientu datu bāzes uzturēšana darba kārtībā
• Klientu iepazīstināšana ar produktu klāstu
• Projektu un piedāvājumu izstrāde

Prasības kandidātiem

• Vēlama pieredze pārdošanā un klientu apkalpošanā, prasme patstāvīgi organizēt un plānot savu darbu
• Labas iemaņas darbā ar datoru
• Labas latviešu, krievu un vēlams angļu valodas zināšanas
• Pieredze tirdzniecībā ar biroja tehniku tiks uzskatīta par priekšrocību
• Precizitāte, komunikabilitāte, godīgums, spēja pārliecināt
• B kategorijas autovadītāja apliecība

Uzņēmums piedāvā

• Konkurētspējīgu atalgojumu
• Sociālās garantijas
• Izaugsmes iespējas
• Draudzīgu kolektīvu
• Veselības apdrošināšanu

Lai pieteiktos vakancei, spiediet uz pogas "Pieteikties".

Informācija par darba sludinājumu

Darba amata apraksts:
pilna slodze, pastāvīgs darbinieks
Sludinājums publicēts līdz:
2007. gada 31. maijs
Ievadīts:
2007. gada 7. maijs

RICOH ir viena pasaules vadošajām kompānijām biroja iekārtu un ar tām saistīto materiālu ražošanā un servisa nodrošināšanā. Tās produktu sarakstā ir krāsu un melnbaltās multifunkcionālās iekārtas, printeri, kopētāji, digitālie pavairotāji, skeneri faksi, CD rakstītāji un pārrakstītāji, CD diski un digitālās kameras.
Latvijas Datoru centrs (LDC), kā RICOH oficiālais izplatītājs, visas šīs minētās iekārtas un to servisu piedāvā Latvijas tirgū.