Šis darba sludinājums vairs nav aktīvs.

Bet mums ir tūkstošiem citu jaunu darba piedāvājumu tieši Tev!

Tirdzniecības pārstāvis

CV MARKET klients

Darba apraksts

Tirdzniecības pārstāvja galvenais darba uzdevums ir jaunu potenciālu sadarbības partneru (frizieru un skaistumkopšanas salonu) vajadzību izzināšana un sekmīga produktu prezentāciju veikšana.

Prasības kandidātiem

  • darba pieredze aktīvajā tirdzniecībā
  • patstāvīga un uz sasniegumiem orientēta personība
  • apzinīgums
  • sarunu prasme
  • orientācija labām attiecībām ar klientiem un uzstādīto mērķu sasniegšana
  • teicamas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas
  • privātas automašīnas lietošanas iespēja darba uzdevumos

  • darbs starptautiskā un mūsdienīgā uzņēmumā
  • motivējoša algas sistēma
  • attīstoša darba vide
  • zināšanu papildināšanas un profesionālas izaugsmes iespējas
  • kompensāciju par personīgā auto izmantošanu darba vajadzībām

Cita informācija

Lūdzam sūtīt pieteikuma vēstuli un CV - info@salonshop.lv

Darba sludinājuma numurs
#60107

Darba amata apraksts:
pilna slodze
Papildus informācija:
pastāvīgs darbinieks vai līgumdarbs
Sludinājums publicēts līdz:
2011. gada 18. februāris
Ievadīts:
2011. gada 18. janvāris

Salonshop Baltic AS meklē savā komandā tirdzniecības pārstāvjus. Salonshop nodarbojas ar skaistumkopšanas produktu izplatīšanu Baltijas valstīs kopš 1996. gada. Mūsu galvenie klienti un tālākpārdevēji ir frizieru un skaistumkopšanas saloni, lielveikali un skaistuma veikalu tīkli Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Polijā. Mūsu pazīstamākie zīmoli ir Tigi, Bed Head, Catwalk, label.m, Toni&Guy, Joico, Alterna, American Crew, Organic Colour Systems u.c.

Skatīt visu